Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
sezon transferowy 2019
Autor Wiadomość
Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Sob 09 Lut, 2019 21:42   

Na Maxie straciliśmy.
Nie odszedlby gdyby była Ekstraliga.
Odszedł bo Lachudra postanowił się nacpac.

Patryk 
Szkółkowicz

Wysłany: Sob 09 Lut, 2019 23:00   

Cytat:
Co by nam dało pogonienie Łaguty po wpadce dopingowej ?

Może to,że teraz mielibyśmy innego zawodnika w jego miejsce ? Nie było by płaczu i rozczarowania na dwa miesiące przed startem ligi.

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Sob 09 Lut, 2019 23:50   

Dokładnie.

Bzy 
Szkółkowicz

Wysłany: Nie 10 Lut, 2019 00:06   

Niestety przez lekko mówiąc niesłowną osobę wracamy poniekąd do 2015 roku. Oby nie skończyło się tak jak wtedy w półfinale.

ebul 
Senior

Wysłany: Nie 10 Lut, 2019 00:18   

Z tym, że w tym roku przed startem rozgrywek możemy zakontraktować armatę w postaci dziadka Grega

Bzy 
Szkółkowicz

Wysłany: Nie 10 Lut, 2019 02:14   

ebul napisał/a:
Z tym, że w tym roku przed startem rozgrywek możemy zakontraktować armatę w postaci dziadka Grega

Ale wierzysz w to? Mrozek nie wstawi finansów ponad to co może. Nie da na niego nic. Linusa pewnie wziął jako zabezpieczenie przed spier...leniem złotówy i tyle.

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 10 Lut, 2019 02:20   

ebul napisał/a:
Wiara nie ma tu nic do rzeczy... możesz rozwinąć?

Forumowo znamy sie od lat tak naprawdę... I jesteś nieliczny do których mam "ochotę" podbić na zasadzie posta....Bo z reguły piszesz sensownie i chłodno.

W czym jest wina Mrozka, ze ten frajer postąpił jak postąpił ?? Za co znów w tym temacie niektórzy jak i Ty jedziecie mu po garbie ?? :roll: Bo nie podpisał nic nieznaczacego listu ze bedzie u nas jezdził ?? Przecież od 3 dni widzimy ze frajer może za 100000 zł więciej niż w lublinie podpisać w Toruniu i ubrać ich dres :D

Każdy obrońca jak i przeciwnik Griszy po wpadce, czekał na jego powrót DO NAS i liczył, że jest tak jak mówił w RMŻ :-| Ogarnia mnie pusty smiech jak czytam "należało go ujebać" "gdzie są jego obrońcy" itd... Jak sie wypioł to co drugi mądry :D ale jakby tak nie było to by go po dupie całował i leciał pod bande zdjęcie robić...

Tak naprawdę z liścia dostał Mrozek, zwolennicy i przeciwnicy tego frajera... Każdy :!: I mam usmiech na twarzy jak ktoś próbuje pokazać - napisać że należało go ujebac - ale jakby nie "afera" z Lublinem to by mu fane zrobił... Jacy to z łaguta byliśmy mocni ... a tu zrobił nam ciula psikusa i nagle "bo ja mówiłem..." "mrozek"... itd ... ni bądźmy śmieszni....

200 postów pisać o kolesiu który wykiwał dosłownie wszystkich w Rybniku można napisać. Dlaczego Kacper nie dominuje z przytupem w głosowaniu ?? Bo się nie można "wyżygać'...

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 10 Lut, 2019 09:17   

Bedzie 3 sezony za chwile jak Rybnik odjechał najlepsze zawody na swoim torze w ostatnich 20 latach.
ROW-UNIA LESZNO
pamietamy

Tor na te zawody to był pomysł Piotra Zyto.
I w tym transferze widze swiatełko w tunelu.
Piotr Żyto to nie jest incognito person.
On sie z ludzmi ze srodowiska zna i podejrzewam ze tu w koncu mamy wyrównanie przewag że nikt nam nie bedzie srał do pyska mówiac- Ten tor jest dobry a nawet błogosławiony.

Mamy jeszcze dwa miesiace.
Na zawodników odpowiednio wczesnie spadnie obowiazek wziecia na swoje barki wyniku.
Kazdy powinien byc odpowiednio bardziej zmotywowany.

A pasożyta karma dopadnie.Predzej czy pozniej.

Greg 
Szkółkowicz

Wysłany: Nie 10 Lut, 2019 21:54   

Piksiński napisał/a:
Każdy obrońca jak i przeciwnik Griszy po wpadce, czekał na jego powrót DO NAS i liczył, że jest tak jak mówił w RMŻ :-| Ogarnia mnie pusty smiech jak czytam "należało go ujebać" "gdzie są jego obrońcy" itd... Jak sie wypioł to co drugi mądry :D ale jakby tak nie było to by go po dupie całował i leciał pod bande zdjęcie robić...

Pełna zgoda. Mrozek zaryzkował z Łagutą i przegrał. Gdyby Łaguta jednak pozostał wierny a wydawało się, że nie ma innej opcji a przy okazji doprowadziłby klub do ekstraligi, to wszyscy by piali z zachwytu jaki z niego świetny prezes. Jedyne z czym przegina, to ze zbytnią pewnością siebie, bo już zapowiadał, że w 2019 roku zrobi mistrzostwo a niedawno, że Żyto będzie siedział na balkonie i palił fajkę. W tej chwili te teksty go ośmieszają.

https://www.przegladsport...a-kluby/r01dnst Co sądzicie o tym?

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 10 Lut, 2019 22:03   

Piksiński mnie ogarnia pusty śmiech na tekst twój Gdyby i jakby
Gdyby i jakby ?
A jak nie to co gdyby? Może jakby?
Tak się w sądzie można wytłumaczyć.. Gdyby nie to i jakbym tamto :lol:

Niestety ale "gdyby" i "jakby" nie istnieją w realnym świecie.
Ostatnio zmieniony przez Slinotok 007 Nie 10 Lut, 2019 22:05, w całości zmieniany 1 raz  

Greg 
Szkółkowicz

Wysłany: Nie 10 Lut, 2019 22:24   

Gdyby było inaczej, to Mrozek miałby rację. Zaryzykował i przegrał, ale ciągle może wyjść obronną ręką albo z tym składem, który jest do dyspozycji albo zrobić wszystko, żeby pozyskać Hanckocka. Na zasadzie wóz albo przewóz, bo jak teraz nie będzie awansu, to z miasta dotacja może się zmniejszyć a skład może wyglądać (dużo) gorzej łącznie z odejściem Woryny.

jumpo 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Nie 10 Lut, 2019 22:35   

Piksiński napisał/a:
ebul napisał/a:
Wiara nie ma tu nic do rzeczy... możesz rozwinąć?

Forumowo znamy sie od lat tak naprawdę... I jesteś nieliczny do których mam "ochotę" podbić na zasadzie posta....Bo z reguły piszesz sensownie i chłodno.

W czym jest wina Mrozka, ze ten frajer postąpił jak postąpił ?? Za co znów w tym temacie niektórzy jak i Ty jedziecie mu po garbie ?? :roll: Bo nie podpisał nic nieznaczacego listu ze bedzie u nas jezdził ?? Przecież od 3 dni widzimy ze frajer może za 100000 zł więciej niż w lublinie podpisać w Toruniu i ubrać ich dres :D

Tak naprawdę z liścia dostał Mrozek, zwolennicy i przeciwnicy tego frajera... Każdy :!: I mam usmiech na twarzy jak ktoś próbuje pokazać - napisać że należało go ujebac - ale jakby nie "afera" z Lublinem to by mu fane zrobił... Jacy to z łaguta byliśmy mocni ... a tu zrobił nam ciula psikusa i nagle "bo ja mówiłem..." "mrozek"... itd ... ni bądź No almy śmieszni....

200 postów pisać o kolesiu który wykiwał dosłownie wszystkich w Rybniku można napisać. Dlaczego Kacper nie dominuje z przytupem w głosowaniu ?? Bo się nie można "wyżygać'...

Piksiński muszę Cię zmartwić jako przeciwnik ruska nie czuję się jakbym dostał z liścia :D Wręcz przeciwnie teraz czuję się tak jakbym właśnie wygrał fortunę na loterii. I tak uważam, że po części Mrozek jest winny bo się z nim za bardzo cackał a trzeba było twardo i ostro postąpić. Dalej nie robiłbym mu fany, loda czy czego tam chcesz, bo nigdy nie będę przedkładał najemnika ponad klub, jak niestety większość uczyniła. Kontynuując mam teraz ubaw z jego obrońców, bo nie widzieli świata po za nim, a jeszcze mieli czelność pluć na tych którzy potępili dopingowicza po wpadce. A teraz co? Sami jadą po nim jak po burej suce. I mam wrażenie że doznali szoku po ostatniej sytuacji, chociaż wydaje mi się że można było się tego spodziewać. No ale w sumie co ja tam wiem ;)

marek 
Junior na wypożyczeniu
do Austro-Węgier

Wysłany: Nie 10 Lut, 2019 22:40   

W przypadku kolejnego sezonu w 1 lidze moim zdaniem odejdzie Woryna, ktory jeszcze raz w tym roku zostal dla ROWu - po co testowac jego lojalnosc? Kitus moze z nim smigac na kolach, ale ambicji sportowych sie nie oszuka, a Kacper na szczescie je posiada.

Bunczucznych i aroganckich slow w wykonaniu Mrozka bylo przez lata pełno. Rybnickie srodowisko je zna. A jak wiadomo lepiej glupio milczec, niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci. Osobiscie mam juz wyjebane na to co nasz aroganckousty prezes znowu wypali w swojej obronie na spotkaniu i jaki klakier bedzie mu klaskal. Oby mial twarde argumenty, oby takie byly, bezdyskusyjne pod katem prawnym lojalki i zobowiazania Gri$zy wobec ROWu. Bo nie przypilnowanie kontraktu Laguty, nie obwarowanie go pojsciem przez zawodnika z Rybnika do Daugavpils w samych gaciach, plagami egipskimi i noca z Krystyna Pawlowicz... to bylby szczyt naiwniactwa. Romantycy posrod prezesow, prawiacy o szlachetnych zasadach powinni zostawac dla dobra ich klubow wysylani w jedna strone do sanatorium w Ciechocinku.
Ostatnio zmieniony przez marek Nie 10 Lut, 2019 22:43, w całości zmieniany 1 raz  

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 10 Lut, 2019 22:53   

Marek smileq smileq :fana1: :fana1:

tomtom13 
Senior

Wysłany: Pon 11 Lut, 2019 07:35   

Zaczyna mi to przypominać czas Kolorza. Były pieniądze, była atmosfera, byli dobrzy zawodnicy i tylko awansu brakowało. Musiał przyjść nowy impuls w postaci Szołtyska i był awans. Możliwe, że pomysły Mrozka na ten klub się już skończyły i potrzebna zmiana. Bo na razie z pustych obietnic nic więcej nie otrzymujemy.

Odpowiedz do tematu