Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Gri$za
Autor Wiadomość
jarnie 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pią 08 Lut, 2019 10:16   

Easy_Rider napisał/a:
Slinotok 007 napisał/a:
Satysfakcji żadnej ale Laguta znany jest z różnych numerów w poprzednich klubach.
No i transfer Linusa wydał się dziwny.Teraz już zrozumiały.

Może wcześniej powiedział Mrozkowi

Też to mi się wydaje dziwne. Może Mrozek to ukrywał ze względu na podział GRANTÓW w Rybniku. Zobaczymy co powie w poniedziałek i jakie będą dalsze działania Mrozka?

sensowny 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pią 08 Lut, 2019 11:09   

Najpierw trzeba poczekać co powie Mrozek bo może się okazać ze co niektórzy będa musieli Grisze przeprosic. Dopiero wtedy wydamy wyroki

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Pią 08 Lut, 2019 11:13   

Tak może być.
Mrozek żeby zachować twarz może powiedzieć że on wcześniej wiedział A ten skład jest wystarczający.

Mam nadzieję, że nie powinien się do takich tekstów bo chyba rozjebie mnie śmiechem.

Easy_Rider 
Junior na wypożyczeniu
Suzuki Intruder

Wysłany: Pią 08 Lut, 2019 11:51   

Hejka kibice ROW

Wydaje mi się, że chyba wszyscy oczekiwali jazdy Griszy w nadchodzących seoznach zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy polityki Prezesa. Chodziło o spłatę długu moralnego w związku z wpadką dopingową. Osobiście przyznaję, że byłem zwolennikiem pokojowego rozwiązania tej sytuacji i rozumiałem politykę Prezesa patrząc w przyszłość przynajmniej dwóch sezonów jego jazdy. Przepraszam, pomyliłem się w ocenie - przyznaję się do tego. Nie mniej jednaj Mrozka nie można oceniać negatywnie w całej tej sytuacji, bo parafował każdy ruch prawny swoim nazwiskiem i nazwą klubu. To, że Gri$za wytarł sobie tym całym wsparciem Prezesa tyłek, to nie świadczy źle o Mrozku tylko o Gri$zy. Ja myślę, że wszyscy jesteśmy w szoku i ciężko to do nas dociera, nie minęła jeszcze doba od informacji.

Wszystkich uspokoił wywiad w RMŻ, spotkanie z kibicami w zeszłym roku jak mnie pamięć nie myli. Czy pretensje można mieć do młodego Kępy? Wydaje mi się że tak, bo znając sytuację związaną z Griszą i ROW Rybnik można być nie w porządku przystępując do składania intratnych propozycji. Nie życząc nikomu źle, historia lubi się powtarzać i istnieje duże prawdopodobieństwo poślizgnięcia się na własnym stolcu. Czas pokaże.

Trudno, sytuacja bardzo przykra, ale życie musi toczyć się dalej. Mamy uporządkowany klub pod kątem finansowym i duży potencjał kibiców. Mamy duże atuty i własnych wspaniałych wychowanków. Jest duże zainteresowanie żużlem. Jeżeli będzie nam pisane wejść do PGE to wejdziemy. Mnie się osobiście Nice I liga żużlowa również podoba. Zeszły rok był na prawdę emocjonujący i udany. Zabrakło odległości szprychy, aby wejść powtórnie do Extraligii. Jeden kapeć prawdopodobnie zmienił bieg historii naszego klubu. Przypuszczam, że skład byłby obiecujący.

Czekamy na oficjalne stanowisko Prezesa w poniedziałek. Sądzę, że w tej sytuacji Prezes nie będzie się patyczkował i opowie wiele ważnych rzeczy o których nie mieliśmy pojęcia a które uderzą w Gri$ze.

Sprawa sądowa w procesie cywilnym powinna być uruchomiona momentalnie. "Prawo i sprawiedliwość" musi być w tej sytuacji wymierzone w inicjatora całego zamieszania - domniemywam winnego ww. czynu. Przypuszczam, że skoro oszukał nas na koniec to oszukiwał z dawkowaniem Meldonium. Wcześniej był % niepewności, dzisiaj jestem 100% przekonany że wiedział co robił.

PzdROW
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

P.S. Cieżko mi się spało... :roll:

ebul 
Senior

Wysłany: Pią 08 Lut, 2019 12:41   

Zachowanie Griszy jest poniżej krytyki, tu nie ma żadnych wątpliwości, nie chcę zbędnie kłapać jadaczką, ale myślę, że nie tylko u mnie, ale i u wielu szacunek do tego zawodnika spadł do zera.
Prawdą jest jednak, że to prezes nas "wychuchał", a nie Grisza. Ja słysząc buńczuczne wypowiedzi prezesa na temat Łaguty, że jak wróci to trener będzie mógł pić piwo na balkonie, to byłem przekonany, że ma na Griszę "takie papiery", że szafa Kiszczaka przy tym to tylko szafka nocna, a okazuje się, że nic na niego nie ma. Panowie byli dogadani, że Grisza będzie jeździł w ROWie, ale chyba nie dogadali kwestii finansowych. Prezes pewnie uważał, że za taki wybryk "miska ryżu" będzie wystarczająca, a Grisza pewnie że pojedzie za pełną stawkę

Szczepan 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pią 08 Lut, 2019 12:42   

Witam

Nie chcę być adwokatem diabła, ale z racji tego że na spotkaniu nie dam rady być, mam nadzieję że ktoś zada prezesowi pytanie: jaką propozycję kontraktu otrzymał od nas Grisza ?

Bo jakoś nie wydaje mi się niemożliwym sytuacja w której klub wykorzystując fakt tego co było, chciał miec zawodnika klasy premium w cenie zawodnika klasy "przeciętny doparowy" - no i się wszyscy zdziwili...

Nie mówię że tak było, ale dziwne że przez kilka stron nikt nawet nie rozważył takiej możliwości ;)

Pozdrawiam

Pawlus 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pią 08 Lut, 2019 13:00   

Szczepan i myslisz ze Krzychu odpowie Ci na to pytanie ?
sam wiesz ze nie odpowie :)
za długo w tym siedzisz i nie znasz realiow ?

abba 
Junior
cierpliwy sponsor

Wysłany: Pią 08 Lut, 2019 13:09   

Szczepan napisał/a:
chciał miec zawodnika klasy premium w cenie zawodnika klasy "przeciętny doparowy"

Jakie to premium ktore zaczyna prawie w polowie sezonu w dodatku po dwoch latach pauzy za doping. Skoro udalo mu sie kompletnie rozwalic nasz klub (Max, Fredka) i po odjeciu jego punktow wywalono nas z EL to najnizszym wymiarem kary (moralnym) dla niego bylo conajmniej ten sezon powalczyc o ta EL z naszym klubem, tym bardziej, ze glodowej stawki zapewne by nie dostal.
Premium kojarzy mi sie z czyms innym niz ten typ. Dla mnie jesli sie potwierdzi wszystko co ostatnio pisza o nim jest zwyklym lachudra a nie premium.

Ficu 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pią 08 Lut, 2019 13:25   

sensowny napisał/a:
Najpierw trzeba poczekać co powie Mrozek bo może się okazać ze co niektórzy będa musieli Grisze przeprosic. Dopiero wtedy wydamy wyroki

Hahaha Mrozek wam na spotkaniu znowu bajeczki pocisnie i oczy zamydli a wy będziecie łykać jak młode pelikany, bo przeciez co mrozu powie jest święte. Tyle lat już, a większość nadal nie wyciąga wniosków. Poniekąd sami dajecie przyzwolenie na to, co się dzieje w klubie. Gdybyście mieli trochę rozumu i od razu po wpadce ruskiego zaprotestowali jego obronie jako kibice, może by coś do mrozka dotarło i dzisiaj nie byłoby lamentowania. Ale takich ludzi była garstka. No ale jak...przeca grisza też święty bo się uśmiecha.
Tacy właśnie są kibice w Rybniku. Miękkie fajki bez własnego zdania, którzy wierzą we wszystko, co powie prezes, bo przeca on wie wszystko najlepiej... W ogóle mi was nie żal.

MRX_ 
Szkółkowicz

Wysłany: Pią 08 Lut, 2019 13:28   

Ficu napisał/a:
sensowny napisał/a:

Hahaha Mrozek wam na spotkaniu znowu bajeczki pocisnie i oczy zamydli a wy będziecie łykać jak młode pelikany, bo przeciez co mrozu powie jest święte. Tyle lat już, a większość nadal nie wyciąga wniosków. Poniekąd sami dajecie przyzwolenie na to, co się dzieje w klubie. Gdybyście mieli trochę rozumu i od razu po wpadce ruskiego zaprotestowali jego obronie jako kibice, może by coś do mrozka dotarło i dzisiaj nie byłoby lamentowania. Ale takich ludzi była garstka. No ale jak...przeca grisza też święty bo się uśmiecha.
Tacy właśnie są kibice w Rybniku. Miękkie fajki bez własnego zdania, którzy wierzą we wszystko, co powie prezes, bo przeca on wie wszystko najlepiej... W ogóle mi was nie żal.

Mądrego to aż miło poczytać. Wszyscy źli, tylko nie Mrozek...

DonKamillo 
I ligowiec

Wysłany: Pią 08 Lut, 2019 13:42   

Ficu niestety sporo racji

Dzisiaj odgrzebałem swój post na fejsbuku z 18 lipca 2017. Srogi hejt ze strony naiwniaków wtedy się na mnie posypał

Cytat:
Tak sobie czytam, czytam i czasami nie wiem czy się śmiać czy płakać. Wydaje mi się, że niektórzy tutaj stawiają wyżej zawodnika niż klub. Zapamiętajcie sobie, ze żaden żużlowiec nie jest ważniejszy niż ROW. Żaden. Czy to Łaguta, czy Woryna, czy Szombierski. Zawsze na pierwszym miejscu powinniśmy stawiać dobro klubu, potem zawodników. Dziwi mnie, że część osób takich podstaw nie rozumie. Przeraża mnie dalsza bezkrytyczność osób w stosunku do Griszy. Chyba już tylko totalni naiwniacy mogą wierzyć, że ktoś mu to podrzucił, a takich osób nie mam zamiaru przekonywać.

Nasz "kapitan" na 99% spuścił ROW z ligi i to są po prostu fakty. Gdyby nie jego głupota to pewnie skończylibyśmy sezon na 5 miejscu, czyli przedsezonowe założenia zostały by spełnione. Dlatego nie dziwcie się ludziom, którzy otwarcie mówią, że nie chcą widzieć Łaguty w składzie i najchętniej wygwizdali by go przy pierwszej lepszej okazji. Może po prostu Ci ludzie wiedza i pamiętają ile czasu pracowaliśmy, żeby być w tej Elidze.

Kolejna sprawa, którą trzeba sobie wyjaśnić. Musielak i Baliński jadą ogólnie gówno, trudno z tym polemizować. I czy ktoś na nich gwizda na stadionie? Chociaż jeden gwizd na prezentacji? Nie. Czy jak Grisza jechał piach na początku sezonu, przewalił nam dwa wyjazdy ktoś na niego gwizdał? Nie. Więc wasze argumenty są po prostu słabe. Mój stosunek do Łaguty nie zmienił się dlatego, że jechał słabo, to zawsze można wybaczyć. Zmienił się dlatego, że oszukał klub, miasto, kibiców oraz kolegów z toru. Ten człowiek sam w oczach wielu zasłużył sobie, żeby go teraz tak traktować.

W oczach wielu Łaguta to już niemal wychowanek Rybnika, albo jedna z jego legend. A takiemu Romkowi Poważnemu to do pięt nie dorasta. Wybaczcie, ale trzeba chyba się żużlem od niedawna interesować, żeby nie wiedzieć, że obaj Łaguty to po prostu złotówy i najemnicy. Już o Griszy, który był w jeszcze bliżej relacji z klubem i kibicami z Czewy (słynna skakanie "kto nie skacze ten z Torunia", a potem jazda w barwach Apatora nie wspomnę), ale najbardziej dobitnie (moim zdaniem) świadczy o ich wierności przypadek Artioma, który po decydującym meczu GKMu, kiedy było już pewne, że Grudziądz leci dalej chodził z bananem na ryju po parkingu, a taki Buczkowski siedział załamany ze łzami w oczach. Zresztą trochę podobnie teraz jest u Griszy,

Myślicie, że serio Łagucie na Rybniku tak bardzo zależy? Na prawdę? Jeśli faktycznie tak jest to musiałaby nastąpić u niego jakaś wielka zmiana, a szczerze nie sądzę aby tak było. Radzę sobie uświadomić, że na klubie zależy w większości tylko wychowankom no i mimo wszystko polskim seniorom. Jeszcze akurat po Maxie widać, że też nie ma tego w dupie bo od tego czasu to zapierdziela aż miło, a chłopak po prostu jest wdzięczny Rybnikowi za danie szansy i robi co może by nas ocalić. Stawiacie ROW nad najemnika, to jest dla mnie postawa co najmniej dziwna.

Więc nie dziwcie się, że niektórych krew zalewa gdy widzą w parkingu banan na jego twarzy jakby się nic nie stało. Stało się, przez tego kretyna spadamy z ligi. Nie przez Mrozka, Korbela, Toffika, Fredki czy Bóg wie kogo jeszcze. Mogli by sobie wysyłać Okupskiego na każde nasze spotkanie a i tak byśmy się utrzymali. A no faktycznie, w zeszłym roku uratował Eligę. Wywiązał się ze swojej roboty i tyle, gdyby nie on to byłby ktoś inny do ratowania tej eligi. Za darmo tutaj przypominam nie jeździł.

Jeszcze taka refleksja. Zastanawiam się co się stało z kibicami ROWu, że można im tak po prostu pluć w mordę, zniszczyć klub a Ci nie to, że nawet nie zaprotestują a najchętniej by jeszcze pomnik stawiali i zdjęcia cykali.

Teraz śmiało możecie mnie nazywać kibicem sukcesu ;D

Szczerze mówiąc też myślałem, że jakieś kwity na Grisze są i skoro nie uciekł po przegranych barażach to w lutym też tego nie zrobi

Ostatnio zmieniony przez DonKamillo Pią 08 Lut, 2019 14:03, w całości zmieniany 1 raz  

Greg 
Szkółkowicz

Wysłany: Pią 08 Lut, 2019 14:24   

Szczepan napisał/a:

Bo jakoś nie wydaje mi się niemożliwym sytuacja w której klub wykorzystując fakt tego co było, chciał miec zawodnika klasy premium w cenie zawodnika klasy "przeciętny doparowy" - no i się wszyscy zdziwili...

Łaguta jest dorosłym człowiekiem. Jeżeli w Rybnickim Magazynie Żużlowym powiedział, że zostaję w Rybniku, to doskonale wiedział, co mówi. Wtedy albo wiedział jaki ma kontrakt albo jeszcze przed negocjacjami wyrażał zgodę na propozycję, którą dostanie.

Jeżeli mówisz wyraźnie, że będziesz jeździł w danym klubie, to jako dorosła osoba bierzesz odpowiedzialność za to, co mówisz. Niestety, ale nie widzę w jego przypadku żadnego usprawiedliwienia.

Lukan 
I ligowiec

Wysłany: Pią 08 Lut, 2019 17:34   

Ficu nic dodać nic ująć.. Ale czytając wpisy tutaj po "wydymaniu tysiąclecia przez Lagutę" to tutaj nadal panuje totalne zaślepienie jedynym słusznym prezesem :)

DonKamillo trafnie napisane w Twoim poście.. Żaden żużlowiec nie jest ważniejszy niż ROW.. Dokładnie tak powinno być... A co zrobił Mrozek? Mam wrażenie że właśnie postawił Lagutę ponad ROW... Może nie umyślnie ale jednak bronił go za wszelką cenę nie patrząc się w ogóle na to jakie skutki z tego tytułu poniesie klub... Poszedł na wojnę ze wszystkimi i gdyby nie to pewnie już w tym roku bylibyśmy w Ekstralidze bo nie uwalali by nas komisarze i sędziowie.. Przez Lagute straciliśmy Ekstraligę i miliony złotych, a teraz ten uśmiechnięty rusek wydymał nas bez mydła i kolejny raz jesteśmy pośmiewiskiem..

Pewnie zaraz zostanę zlinczowany ale NIE nie jest mi żal Mrozka.. Po co te kozaczenie o tym, ze Laguta przyjedzie i będzie po 15 pkt robił po co te głupie teksty, że Żyto będzie popijał piwko... I co? Teraz to Żyto zamiast piwka chyba będzie popijał coś na uspokojenie bo tym składem, który mamy możemy być 1 ale równie dobrze 5-6.. Kolejny raz jego pewność siebie nas zgubiła..

A teksty o odszkodowaniu to sobie możecie włożyć między bajki.. Bo odszkodowanie trzeba było walczyć 2 lata temu po tej całej sytuacji a nie teraz gdy jest pozamiatane.. Wojować po sądach to sobie może teraz Mrozek ale będzie to z takim samym efektem jak sprawa z Ekstraligą.

Teraz jeszcze coś o samym Lagucie... Największe ścierwo w dziejach żużla... Brak słów
Mam nadzieję, że kiedyś tutaj przyjedzie na mecz a pełny stadion mu pokaże co o nim myśli

tom06 Real 
Senior

Wysłany: Pią 08 Lut, 2019 17:44   

tak mi przyszlo na mysl. ciekawe co prezes ma z tego transferu ;-)

jarnie 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pią 08 Lut, 2019 18:56   

Ficu napisał/a:
sensowny napisał/a:

Kapitalny tekst...wszystko ładnie podsumowane. Szczególnie o kibicach. A jako klub jesteśmy pośmiewiskiem Polski...

Odpowiedz do tematu