Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Gri$za
Autor Wiadomość
Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pią 08 Lut, 2019 19:53   

Jedno jest pewne.
Już dawno rybniccy kibice nie byli tak zjednoczeni i tego samego zdania jak teraz.
Marne pocieszenie wiem.

Fabregas 
Senior

Wysłany: Pią 08 Lut, 2019 19:58   

Tego samego zdania jeśli chodzi o rusa, inaczej ma się sprawa jeśli chodzi o ludzi którzy twierdzą,że to wina prezesa bo tutaj zdania są podzielone. :roll:

Goraw 
Junior

Wysłany: Pią 08 Lut, 2019 20:05   

Slinotok 007 napisał/a:
Jedno jest pewne.
Już dawno rybniccy kibice nie byli tak zjednoczeni i tego samego zdania jak teraz.
Marne pocieszenie wiem.

Żartujesz?

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pią 08 Lut, 2019 20:15   

Chodziło mi o Lagute.
Zapomniałem o Prezesie...
Tematu nie było.

Easy_Rider 
Junior na wypożyczeniu
Suzuki Intruder

Wysłany: Pią 08 Lut, 2019 20:30   

Nie tyle zjednoczeni co jednomyślni Pany... :roll:

adamb 
I ligowiec

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: Pią 08 Lut, 2019 21:00   

Wiem, że moja ciekawość pewnie nie zostanie zaspokojona, ale ciekaw jestem czy prezes jednak wiedział i pozwolił na transfer, czy było/jest to dla niego zaskoczenie.

Jeśli to drugie, to mam nadzieję, że w końcu wyciągnie jakieś wnioski na przyszłość i pierwszą sprawą jaką ogarnie będzie podpisanie kontraktu z Beweleyem na 5 lat... jeśli Dan się nie zgodzi to niech radzi sobie sam tj. niech sam sobie pilnuje swojej rehabilitacji... kolejny raz ktoś będzie pomagał, a za rok kto inny będzie czerpał korzyści.

Malin017 
Szkółkowicz
Malin017

Wysłany: Pią 08 Lut, 2019 21:15   

Pozdrawiam z Torunia gdzie szykujemy się pełną parą na ekstraligowe zmagania.

Spostrzegam pośród was wyrazy ubolewania, niedowierzania, poczucie bycia oszukanym. Nie widzę jednak żadnej pokory, oznak skruchy, refleksji.

To co działo się w ośrodku rybnickim w roku 2017 po przyłapaniu Łaguty na dopingu, wszelkie sposoby "wykręcenia" się z odjęcia punktów, te wszystkie zabiegi waszego prezesa, aby tylko wam się upiekło - kosztem Torunia, kosztem uczciwych żużlowców, kosztem ligi - zasługuje na wzgardzenie i potępienie. Teraz mógę tylko rzec: dobrze wam tak, albowiem wszyscy byliście wtedy samolubni i robiliście z siebie ofiary.

Śledziłem wtedy to forum - działania Mrozka były tutaj regularnie oklaskiwane, wszędzie węszyliście spisek i intrygę przeciw wam.

Może zastanówcie się czy jako klub i kibice zasługujecie na jazdę w Ekstralidze (którą to mieliście w pogardzie w 2017)

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pią 08 Lut, 2019 21:19   

Wybacz kolego ale Toruń jest ostatnim żużlowym miastem w Polsce który mógłby kogoś pouczać o pokorze refleksji i ble ble ble.
Litości.
Ostatnio zmieniony przez Slinotok 007 Pią 08 Lut, 2019 21:22, w całości zmieniany 1 raz  

Szczepan 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pią 08 Lut, 2019 21:20   

Witam

No nie wszyscy mnie dobrze zrozumieli ;) nie bronię Griszy - po prostu głośno wysnułem pewną tezę.

Generalnie o Griszy nie ma co gadać - życie jest zbyt piękne i zbyt krótkie by je na dyskusje o gównie marnować.

Ale za to jak czytam wypowiedź Kuczery na SF ... łomatko... a że niby dlaczego nie mamy szans na awans ?
Przecież jeżeli mamy $ i chcemy awansować to pewien pAN ze wschodu sprowadził na nas tyle lekkie turbulencje - chyba każdy kto ma głowę na karku wie dlaczego, ale wyjaśnię ;)

Otóż jest na rynku pewna złotówa tylko nie ze wschodu a z bardzo dalekiego zachodu :) chyba jeszcze ładniej się uśmiecha a i punktów mniej nie przywozi, no może trochę bardziej nudny jest z tym wygrywaniem startów.. I teraz wyjdzie jak to u nas w klubie jest, no bo zakładając że:

- Łaguta miał nie jeździć za czapkę śliwek
- mamy na niego kwity i oj oj oj co to będzię się działo przed temidą - no na pewno wygramy
- Herbie też nie jeździ za czapkę śliwek, no ale była kasa na Łagutę + będzie kasa od Łaguty - no to chyba wystarczy na uśmiechniętego - prawda prezesie ?

Jeszcze inny wariant - manager Kępa ( swoją drogą - facet mi imponuje ), dla dobra swojego ukochanego klubu zapomina jak to uśmiechnięty go wystawił i kontraktuje go do siebie, wtedy Motor to, Hancock, Laguta, Lambert, Jonsson, Michelsen - nie uja że cała piątka będzie śmigać - jeden jest od razu do wypożyczenia i z pewnością byłby to Michelsen lub Jonsson - czyli jak na warunki pierwszoligowe - liderzy.

A że, będzie kasa co miała byc na Łagutę i od Łaguty - no to przeca od razu jednego zgarniamy i jest ok.
Więc tak jak pisałem - jeżeli Krzysztof M. jest operatywny, to nie trzeba nawet dużo kombinowac by sytuację uratować.

Aaa no zapopmniałem - Michelsen to wróg, no ale jeżeli Kępa się dogada z Herbim, to prezes też swoją dumę powinien schować do wacioka i dogadać sie z Mikkelem ( nie powiem - ten chłopak bardziej by mnie chyba cieszył niż Grisza )
Aaaa no tak - przeca wrzucał MIkkel kiedyś jakieś zdjęcia nie najfajniejsiejsze o ROW-ie, więc czy kibic wybaczy dla dobra klubu ? ...

Wszystko co powyżej piszę z mocnym przymrużeniem oka - bo na serio tych ludzi co działają w żużlu bądź na nim jeżdżą - to traktować nie można, dlatego dostosowuję się do poziomu...

Pozdrawiam

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Pią 08 Lut, 2019 22:51   

adamb napisał/a:
będzie podpisanie kontraktu z Beweleyem na 5 lat... jeśli Dan się nie zgodzi to niech radzi sobie sam tj. niech sam sobie pilnuje swojej rehabilitacji... kolejny raz ktoś będzie pomagał, a za rok kto inny będzie czerpał korzyści.
nie popadajmy z skrajności w skrajność
swego czasu Mrozek pomógł Fierlejowi, tak, zawodnikowi, który odjechał dla Rybnika parę spotkań a połamał się dla KSM Krosno
to, że tak zrobił to akurat jest dobre

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

luki 
Szkółkowicz

Wysłany: Sob 09 Lut, 2019 01:28   

Powiem tak....szkoda mi Mrozka, bo stara się by w klubie było jak najlepiej, a ciągle dostaje od życia porządnego kopa i często z własnej winy. Griszę traktował jak syna, nie pozwolił powiedzieć na niego ani złego słowa, bronił go jak lew. Z niecierpliwością czekam na wypowiedz prezesa w poniedziałek, ale po wypowiedzi Kuczery, wnioskuje iż ta ucieczka z klubu nie była z nikim konsultowana.

Już po zatrudnieniu Darka Sajdaka (od czasu Crumpa nie zajmował się mechaniorką, więc jaka kasa musiała paść by go przekonać do powrotu do parku maszyn) i plotkach o mega ofercie dla pewnego zawodnika złożonej przez Lublin, można było przeczuwać, że Łaguta pryśnie z Rybnika.
Zresztą przeliczcie to sobie, Lublin na Grisze musi wydać około 2 miliony zł :!:
:!: czyli chłopak tą karencje odbije sobie w przeciągu jednego sezonu(a nawet pół sezonu), przy tym że będzie punktował w granicach 10-12 pkt. Tu nie chodzi o nic innego jak o kase.

Na początku mojej wypowiedzi napisałem, że Mrozek to ma na własne życzenie, przecie można było spisać umowę, jakiś kontrakt coś co zrobił z nim teraz Lublin i Łaguta nie poszedł by do żadnego innego klubu, chyba że z opcją wypożyczenia, bądź transferu na którym klub by mógł zarobić.

Ciekawi mnie czy są na niego te słynne kwity dzięki którym Rybnik będzie miał jakieś zadość uczynienie...i kiedy by taka kasa mogła wpłynąć...obawiam się że skończy się to na procesie sądowym który potrwa na tyle długo, że sezon dobiegnie końca, a na klubowym koncie nie znajdzie się ani jedna złotówka.

Jeden plus w tym wszystkim...DOBRZE ŻE JEST CHOCIAŻ LINUS Z NAMI...bo bez tego kontraktu była by całkiem wielka klapa, wydaje mi się że ten gość jest w stanie robić w pierwszej lidze około 10-12 pkt.

Na koniec tak trochę z przymrużeniem oka...LEON FLINT 22 lutego kończy 16 lat, angielska nadzieja rybnickiego speedwaya :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez luki Sob 09 Lut, 2019 01:29, w całości zmieniany 1 raz  

slawek323 
Szkółkowicz

Wysłany: Sob 09 Lut, 2019 09:27   

Pierwsze spotkanie z Gri$zą --- >> https://www.youtube.com/w...Q&feature=share !!

tom06 Real 
Senior

Wysłany: Sob 09 Lut, 2019 11:16   

ja jestem ciekaw skąd to wszystko Ostaf wiedział, skoro podobno nawet u nas w klubie byli tym zaskoczeni ? nie wierzę że dostał tez jakis cynk z Lublina czy tez od samego zdrajcy ?

Wojtas1232 
Junior na wypożyczeniu
Trzymać gaz

Wysłany: Sob 09 Lut, 2019 11:39   

slawek323 napisał/a:
Pierwsze spotkanie z Gri$zą --- >> https://www.youtube.com/w...Q&feature=share !!

Oby!! Mam nadzieję że staniki i reszta patoli nie będzie mu bić braw i przepraszać za to że nie awansowalismy w 2018 i biedny grisza musiał odejść!! RUSKA KUR*A!!!!

Tom83 
Junior na wypożyczeniu
ojciec

Wysłany: Sob 09 Lut, 2019 13:58   

Jest kilka pytań na które chciałbym poznać odpowiedź:
Czy prezes nie mógł spisać jakiej umowy czy listu intencyjnego z tą mendą z klauzulą jakiejś kary
Czy prezes opłacał adwokatów z kasy klubowej czy prywatnej
Czy faktycznie posiadają jakieś papiery na tego chu...
Czy rozważają podjęcie kroków prawnych łącznie z odszkodowaniem za utracone wpływy, wizerunek itp

Z przyjemnoscia pojechał bym do Czewy na mecz z kozlami. Nie wiem czy dałoby się dogadać z kibicami z Czewy i wspólnie to przywitać.
Pięknie byłoby zobaczyć zorganizowany wyjazd w jednym celu.

Odpowiedz do tematu