Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
14.04.2019 Start Gniezno vs KS ROW Rybnik
Autor Wiadomość
tomtom13 
Senior

Wysłany: Czw 11 Kwi, 2019 20:41   

Niech Dan jeszcze potrenuje i wystartuje z Orłem.

DonKamillo 
Moderator

Wysłany: Czw 11 Kwi, 2019 20:44   

Bjulego najpierw trzeba potwierdzić, bez tego chyba awizowany nawet nie może być

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Czw 11 Kwi, 2019 21:08   

DonKamillo, a to mają zrobić forumowicze ?? Kibice ogólnie ?? :roll: Nie piję do Ciebie akurat w tej sprawie, ale jest to "lekko" niepoważne, że gość za którego ręczył pan Mrozek, że będzie gotowy na start sezonu jest NIEPOTWIERDZONY. Dan robi konkretny wynik w swoim pierwszym meczu po kontuzji i... nie skorzystamy bo komuś "umckło" :roll:

Żeby zaś nie było, że do wygranej zabraknie pkt pewniejszego zawodnika, a takim nie jest Sergiej.

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Czw 11 Kwi, 2019 21:11   

Niech się Dan rozjezdzi.
Ja również go uwielbiam ale niech chłopak nabierze pewności siebie na wyspach.
To nie było złamanie paznokcia.
Najbardziej się obawiam o Szczepaniaka.
Sucheckiego mi szkoda,wcale źle nie jeździł w sparingach.
A teraz musi czekać na...Oby tylko grype lub angine Kacpra lub Mateusza...
Ostatnio zmieniony przez Slinotok 007 Czw 11 Kwi, 2019 21:12, w całości zmieniany 1 raz  

Robal 
Szkółkowicz

Wysłany: Czw 11 Kwi, 2019 21:58   

Z tym potwierdzeniem Dana robi się trochę więcej szumu, niż jest to warte. Potwierdzić zawodnika można w każdej chwili, zresztą Bradley Wilson-Dean u Zdunków też w tym tygodniu dopiero został potwierdzony do startów. W poście DonKamillo chodziło o to, że w awizowanym składzie (na jakieś 90%, nie chce mi się teraz grzebać w regulaminach, żeby potwierdzić) mogą być tylko obecnie potwierdzeni zawodnicy, do 90 minut przed rozpoczęciem zawodów można dokonać dwóch zmian, więc jeśli miałby Dan jechać, to wystarczy go potwierdzić i wrzucić do składu za Siergieja i jazda.

tomtom13 
Senior

Wysłany: Pią 12 Kwi, 2019 08:37   

Dan jak na razie zaliczył jeden dobry występ i to na własnym torze. Niech przyjedzie do Rybnika, potrenuje z pozostałymi, wypróbuje sprzęt i dopiero wtedy go wystawić.

cubanczyk 
Szkółkowicz

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: Pią 12 Kwi, 2019 10:21   

Mam przeczucie, że coś niedobrego stało sie na linij mark - dan - klub
Ostatnio zmieniony przez cubanczyk Pią 12 Kwi, 2019 10:22, w całości zmieniany 1 raz  

abba 
Junior
cierpliwy sponsor

Wysłany: Pią 12 Kwi, 2019 11:24   

Cubanczyk wez to lepiej szybko wypluj i dobrze rozdeptej.
Jak widzialem Dana z Fricke we Wroclawiu tez takie mysli mialem, ale staralem sie szybko o tym zapomniec, a Ty znowu mi przypominasz.

Robson 
II ligowiec

Wysłany: Pią 12 Kwi, 2019 18:49   

Może się stało, dziwna cisza jest. Pewnie Mrozek znowu coś odjebal. Dziwne zbiegi okoliczności, cała 3 we Wrocku, niedawno fota na tweeterze w kewlarze ROW-u z podpisem "dzięki' Nooo i Mrozek siedzi cicho...wyczuwam kolejna kompromitację
Ostatnio zmieniony przez Robson Pią 12 Kwi, 2019 18:57, w całości zmieniany 1 raz  

skubaniec 
Szkółkowicz
Skubaniec

Wysłany: Sob 13 Kwi, 2019 13:08   

Courtneya już ni ma u Nas.

Pit 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Sob 13 Kwi, 2019 13:17   

Mocno czuje że Dana też juz nie ma.

abba 
Junior
cierpliwy sponsor

Wysłany: Sob 13 Kwi, 2019 15:19   

Wiecie to?, czy tylko przypuszczacie.
Jak nie macie pewnych wiadomosci to nie siejcie paniki.
Wiadomo czeka nas inauguracja w lidze i w dodatku na (po dwoch ich porazkach) ciezkim terenie w Gnieznie.
Wiem, ze wszyscy od czasu ucieczki Lachudry mamy troche ograniczone zaufanie do prezesa, bo zyje jakby w swoim wlasnym swiecie, ktory nie zawsze pokrywa sie z rzeczywistoscia, ale trzeba wierzyc w naszych ktorz jak nie my.

Jesli chodzi o Dana czy Courtneya, z tego co wiem maja podpisane kontrakty na ten sezon to chyba beda u nas, pytanie tylko z jakim skutkiem? Na sile dobrych wynikow sie nie osiaga.

Ja widze tylko jedna mozliwosc odejscia Dana z Rybnika.
Po sezonie, przy braku awansu.
Wtedy stracili bysmy najprawdopodobniej nie tylko Dana, ale i innych wartosciowych zawodnikow a w konsekwencji era Mrozka dobiegla by konca.

Teraz skupmy sie najlepiej na nie rozpoczetym jeszcze sezonie i sciskajmy kciuki by tym razem wreszcie sie udalo.

Robson 
II ligowiec

Wysłany: Sob 13 Kwi, 2019 15:20   

Pożyjemy, zobaczymy. Jeśli by tak było to jedyne wyjście dla Mrozka to te ewakuacyjne....

luki 
Szkółkowicz

Wysłany: Sob 13 Kwi, 2019 23:34   

Panowie znów siejecie panikę, Max miał odejść do Wrocka po pierwszym sezonie w e-lidze, tak się nie stało, podpisał u nas kontrakt mimo wielu artykułów Ostała i ogólnych plotek. Dan i Max są pod opieką Courtneya, zresztą jestem ciekaw czy nasz mechanior pojawi się jutro w Gnieźnie. Jeśli nie to uważam, że spina która powstała w poprzednim roku z naszym kierownikiem drużyny (jeśli jestem w błędzie to poprawcie) miała duży wpływ na odejście Marka z drużyny.

Zresztą, nie ma co dramatyzować nie odjechaliśmy jeszcze ani jednego meczu, a tu czytam posty o rozpadzie drużyny, tak jak by to był już wrzesień.

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Nie 14 Kwi, 2019 10:05   

oby mecz odjechać cało, bez kontuzji zwłaszcza Giera - by nie pobulił
oby jechał do przodu i w lewo mieszcząc się w 15 metrach szerokosci łuku na torze w gnieźnie
wynik?
absolutne minimum z minimum to jest punktów 45
ile mnie ucieszy? od 46 w górę
ile mnie uspokoi? 51

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Odpowiedz do tematu