Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
14.04.2019 Start Gniezno vs KS ROW Rybnik
Autor Wiadomość
Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 14 Kwi, 2019 19:39   

pedro napisał/a:
Batch znów dupę ratuje?

I pewnie przestanie w PO ;) i zas wielu go wywali ze składu :)

A tak naprawdę, kiepsko to wyglądało dziś i gdyby nie Troy to .... wyglądało by fatalnie.....

Fabregas 
II ligowiec

Wysłany: Nie 14 Kwi, 2019 20:02   

Jakich PO ? Do PO duuuzo nam brakuje, liga jest strasznie wyrównana więc możemy skonczyc na 5 miejscu i wcale sie nie zdziwie :roll: Dan woli być we Wrocławiu na meczu z Maxem niż ze swoją druzyną w Gnieźnie ;) Pewnie ten sezon jeszcze u nas zostanie bo w Sparcie miejsca nie znajdzie ale na przyszły sezon bankowo tam gdzie Max i Courtney :)

Jak to jest,że mamy zajebiście wypłacalny klub, stabilną pozycje i każdy lepszy zawodnik od nas ucieka w podskokach?
Prawdę mówiąc mamy Troya którego mało jaki klub by chcial, Łogaczow z drugiej ligi, o Sundstroema pewnie nie biły się kluby ekstraligi, Suchy z drugiej ligi, Szczepan słaby sezon poprzedni, Kacper wierny barwom i mierna rybnicka młodzież, Kim chcemy awansować??
Patrzeć sie na to nie da jak potem mamy taką zbieranine co przyjadą na mecz i ledwo po meczu do busa i nara. Gdzie tu jakiś team spirit? Co chwile jakies kluby dodają filmy gdzie zawodnicy integrują się razem, Zmarzlik co chwile z Vaculikiem i Kildemandem na rowerach jeżdżą itd a u nas? Kacper i Robert na siłce :-)
Tak wiem, emocje po spierdzielonym meczu, fakt, pierwszym meczu sezonu ale kuźwa co roku jest to samo i na miejscu Krzycha serio zastanowiłbym sie czy to wszystko ma sens jeszcze. Pewnie tylko komplety kibiców go tutaj trzymią.
Mam wielkie obawy,że w przyszlym sezonie Kacper odejdzie i wraz z nim się to posypie, obym się mylił :)

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 14 Kwi, 2019 20:07   

Fabregas napisał/a:
Mam wielkie obawy,że w przyszlym sezonie Kacper odejdzie

Już 3 sezon odchodzi :)

A tak naprawdę ten mecz z Gnieznem jeszcze o niczym nie decyduje. Aczkolwiek inaczej wyobrażałem sobie inaugurację :) ...

Póki co poczekam z ocenami - zobaczymy po 3 meczach - będziemy mądrzejsi :)

clipperton 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Nie 14 Kwi, 2019 20:13   

Fabregas napisał/a:
Jakich PO ? Do PO duuuzo nam brakuje, liga jest strasznie wyrównana więc możemy skonczyc na 5 miejscu

Przy tak wyrównanej lidze, nawet jedna wpadka u siebie może mocno namieszać. I dotyczy to każdej drużyny, nie tylko nas.

Fabregas napisał/a:
Jak to jest,że mamy zajebiście wypłacalny klub, stabilną pozycje i każdy lepszy zawodnik od nas ucieka w podskokach?

Uciekają nie tyle od nas, co uciekają do eligi. Fricke, Lindgren, Łaguta, Musielak. Jak tak dalej pójdzie, to wkrótce Bewley, Woryna...

Robson 
II ligowiec

Wysłany: Nie 14 Kwi, 2019 20:28   

Początek kiepski, bardzo kiepski. Moim zdaniem nie mamy zawodników gwarantujących awans do Eligi. Może ten skład byłby jakimś gwarantem z Grisza, jednak teraz to nawet nie jest pewniak na pierwszą 4. Mrozek kolejny raz zawalił totalnie okres transferowy. Daliśmy dupy i teraz czas zrobić wszystko żeby to ratować. Dzwonić do Dana, dac mu się rozjezdzac i jechać nim każdy mecz. Logaczew, Linus i Suchecki to jakiś dramat. Boli to bardzo że kolejny raz nie potrafimy wykorzystać takiego boom na żużel, Mrozek sepi a kibice dalej muszą oglądac padake. Najgorsze w tym wszystkim jest to że Kacper osiągnął poziom 1 ligowa, błędy, brak pomysłu i upur...jednak co się dziwić jak Giemze się robi menagere, taki kolega to nigdy się nie dostanie do najlepszych tunerów....a jechać potrafi jak.malo kto w Polsce...To jest smutne.

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 14 Kwi, 2019 20:34   

Robson napisał/a:
jednak co się dziwić jak Giemze się robi menagere

Giemza zajmuję się u niego social mediami chyba.... Nie sądzę, żeby Mirosław z małżonką pozwolili by mu na coś więcej ;)

Robson 
II ligowiec

Wysłany: Nie 14 Kwi, 2019 21:04   

Piksiński napisał/a:
Robson napisał/a:
jednak co się dziwić jak Giemze się robi menagere

Giemza zajmuję się u niego social mediami chyba.... Nie sądzę, żeby Mirosław z małżonką pozwolili by mu na coś więcej ;)

Niestety pozwolił, gdzieś jest nawet wywiad jak się wypowiada że przejął połowę obowiązków papy Woryny. Jednak nie mi się do tego mieszać. To Kacpra team i on decyduje;) Boje się tylko żeby Kacper się nie zatrzymał w rozwoju. Może jednak źle to ujalem, Kacper jest rozwinięty doskonale jako zawodnik jednak moim zdaniem brakuje mu znajomości pod dupa i kogoś kto mu schłodzi głowę....

Peter 
II ligowiec

Wysłany: Nie 14 Kwi, 2019 21:55   

Mecz był do wygrania. Dużo strat na dystansie, dużo błędów.
Kwestia toru i dyspozycji dnia i szczęścia.
Teoretycznie swoje zrobili Łogaczow, Sundstroem, Chmiel i Giera. Nasza młodzież jedzie jak każdy widzi. Reszta na dwa uda, albo się uda albo się nie uda. Dlatego się nie zdziwiłem.
Dobrze Szczepaniak i Batchelor. Najsłabiej Kapitan. Niby szybki, a jednak dał się objeżdżać na dystansie.
Wynik pozytywny, bonus powinien być. Tylko czy z taką jazdą damy radę awansować? Będzie ciężko... :-(

adamb 
I ligowiec
adamb

Wysłany: Nie 14 Kwi, 2019 22:03   

Z taką jazdą to my nie wygramy żadnego wyjazdu, a większość naszych przeciwników ma już jedną wygraną na obcym torze.
Obawiam się, że przy kolejnych machlojach jakiegoś komisarza i/lub słabym dniu któregoś z zawodników, problemach sprzętowych (wiadomo, jak pech, to pech) itd., itp. możemy dostać od Ostrowa i znów nam wybiją sportowy awans do e-ligi z głowy jak w 2015.

Bartek 
II ligowiec

Wysłany: Nie 14 Kwi, 2019 22:07   

adamb napisał/a:
większość naszych przeciwników ma już jedną wygraną na obcym torze.

ale ta sama ilość ma też przegraną na własnym torze, a my nie :lol:

adamb 
I ligowiec
adamb

Wysłany: Nie 14 Kwi, 2019 22:20   

Spokojnie, my jeszcze nie jechaliśmy na własnym torze ;-)

Bartek 
II ligowiec

Wysłany: Nie 14 Kwi, 2019 22:21   

no o to mi chodziło :)

adamb 
I ligowiec
adamb

Wysłany: Nie 14 Kwi, 2019 22:27   

Czyli liczysz, że przeciwnicy sami się "powyrzynają" ? a gdzie dwóch się bije... :lol:

Rajan 
Junior

Wysłany: Nie 14 Kwi, 2019 23:06   

Kluczem do awansu do play off jest wygrywanie wysoko meczy u siebie i zgarnianie bonusów. To wystarczy do miejsc 1-4.
Dzisiaj spodziewałem się bardziej wyrównanego meczu z minimalną wygraną Gniezna. Przegraliśmy za wysoko, ale te ponad 50 punktów u siebie w rewanżu z nimi powinniśmy zrobić jeśli przynajmniej myślimy o awansie.

Mecz ewidentnie zawaliła druga linia, czyli Linus i Sergiusz oraz niestety Robert... komu jak komu ale Stalkowskiemu dać się wyprzedzić na dystansie kiedy po bodajże dwóch okrążeniach(?) wydaje się to niemożliwe po prostu nie wypada. :roll:

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Nie 14 Kwi, 2019 23:13   

słaby mecz w naszym wykonaniu, wręcz oczy bolały
przy tych stratach punktów spokojnie mogliśmy osiągnąć wynik w granicach remisu lub nawet wygrać
zawiódł przede wszystkim Robert Chmiel - liczony przez Prezesa przed sezonem na 7-8 punktów (tak powiedział w wywiadzie ;) )
nie potrafił w biegu juniorów zablokować do krawężnika Stalkowskiego - jakby nie to to jadący na 1 pozycji bo dobrym starcie (jakby tak reszta naszych miała takie wyjście ech..) Giera wygrał by bieg u niego z kolei wyszedł brak objeżdżenia i "oczu" dookoła głowy bo dał sobie z wyjścia wjechać na krawężnik ale do niego pretensji nie mam bo był to w jego wykonaniu DOSKONAŁY meczy gdyż w biegu 4 zrobił Kevina Fajfera - czyli punkty nie na trupie i nie z urzędu - co więcej jechał i dojeżdżał

szybko, ładnie, zwiewnie jechał Troy ale zaliczył wpadkę i Szczepaniak ale ten zaliczył więcej wpadek
Woryna? cóż...
brak pomysłu w polu, udzielać wywiadu, że szeroka nie niesie a następnie próbować tam "rozwijać prędkość" serio? od jakiegoś czasu? od tamtego sezonu? ma często braki alternatyw, rozwiązań do akcji tylko
"nie wyszło - jeb szeroka"
rok temu mu tam wyszedł mecz zrobił 132*333? jakoś tak? właśnie akcjami po szerokiej cóż.. trzymanie się utartych schematów.. a jak nie idzie to nie szukanie alternatyw powodują słabszy wynik od oczekiwanego
Logachev i Linus zostali sprowadzeni do parteru
rok temu Logachev miał łatwiejszy numer to i punkty woził, ja bym go dał do pary 2 pary a nie 1 ale ja tam za bardzo na sporcie się nie znam
Linus cóż no...

słabe wejście w sezon, są obawy zwłaszcza, że ten rok zaczynamy bardzo słabo
Laguta odszedł
Bewley widywany jest częściej we Wrocławiu niż Rybniku

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Odpowiedz do tematu