Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
28.04.2019 KS ROW Rybnik vs Unia Tarnów
Autor Wiadomość
TomekROWRybnik 
Senior

Wysłany: Pon 29 Kwi, 2019 21:12   

A propos wymiany bandy to trochę długo trwało zanim się zorientowali że w ogóle trzeba ją wymienić...

adamb 
I ligowiec
adamb

Wysłany: Pon 29 Kwi, 2019 21:19   

Krzysztof musiał na chwila spuścić z oczu monitoring ciśnienia luftu w bandach :lol:

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Wto 30 Kwi, 2019 03:18   

Pojechali wszyscy oprócz Dana. Z tym, że "pojechali" to nad wyrost troszkę ;) Chmielu kręci z bonusami wynik Kacpra ?? 8-)

Murowany podobno faworyt ligi u siebie (z osłabioną Jaskółką):
9. Troy Batchelor - 7 (2,2,2,1)
10. Daniel Bewley - 1 (0,0,-,1)
11. Mateusz Szczepaniak - 7+3 (1*,2,2*,2*)
12. Linus Sundstroem - 8 (2,1,3,2)
13. Kacper Woryna - 10 (2,2,3,3)
14. Robert Chmiel - 8+2 (3,1*,1*,3)
15. Przemysław Giera - 2+1 (2*,0,d)

Dziękujmy, że nie przerwano po 8 biegu :roll: Bo nastroje byłby by inne. I będą inne, jak nasze starty będą wyglądać tak jak wyglądają :roll: To jest nasza bolączka... I w Długopisach się o tym przekonamy (niestety)...

Odnośnie naszej juniorki - bo ona dostaje ostatnio baty (od niektórych) na forum - Odejmijcie sobie ich pkt ;) Ratują nam dupsko i taki jest fakt.... Chmiel chyba sam siebie zaskakuje ;) A Giera no cóż - niektórzy dalej oczekują więcej po 2!!! ligowych meczach... U nas musi być szybki PROGRES inaczej być nie może, jest nie do przyjęcia itd. Pozwólmy mu się po prostu OBYĆ - efekty przyjdą same... a coś mi mówi, że w najbliższym czasie jego 2 pkt uratują nam wynik.

Jechaliśmy ze średnią Unią Tarnów, a nasza seniorka (zawodnik) nie przekroczyła 10 pkt :roll: I te starty.... Wygraliśmy jakiś ?? ;)

W skrócie te zwycięstwo było mocno wymęczone.

Maveral 
Senior

Wysłany: Wto 30 Kwi, 2019 11:53   

Najnowszy RMŻ :)

cubanczyk 
Szkółkowicz

Wysłany: Wto 30 Kwi, 2019 17:54   

te magazyny to całkiem wychodzą fajnie.

Fabregas 
II ligowiec

Wysłany: Wto 30 Kwi, 2019 21:21   

Może teraz zadam głupie pytanie ale, kim jest ten gość w kurtce z napisem ROW Rybnik który udzielał się tam w rozmowach ze Szczepanem? :P

igła 
Grand Prix Rider

Wysłany: Wto 30 Kwi, 2019 21:28   

Fabregas napisał/a:
Może teraz zadam głupie pytanie ale, kim jest ten gość w kurtce z napisem ROW Rybnik który udzielał się tam w rozmowach ze Szczepanem? :P

Marek Mróz, kierownik drużyny, asystent Żyty

PozdROWienia
Igła

Harold 
Junior na wypożyczeniu
Nowy

Wysłany: Śro 01 Maj, 2019 09:14   

Tak na spokojnie już po meczu, zobaczywszy nasz RMŻ.

Sam mecz nie porywał. Możemy go ocenić dwojako, albo wymęczone zwycięstwo, albo jazda z równym przeciwnikiem i to my do końca zachowaliśmy zimną krew. Liga w tym roku bardzo wyrównana. Nie ma słabych drużyny. Jedynie Ostrovia wydaje się być na fali. Ale tutaj nie o tym.

Chłopaki pojechali tak jak myślałem, tym bardziej na takim torze. Początki mamy ciężkie ale jak zaskoczymy no to jedziemy ładnie. Gdyby tor był taki jak na treningu prawdopodobnie mecz skończył by się 50:40 a nawet więcej. Cieszy Robert kolejny dobry mecz u Siebie. No i ładnie się ogląda gdy w 12 biegu jechali z Szczepanem na 5:1 :) Reszta, to co było do przewidzenia. Powoli się budzą do jazdy, nie jest jeszcze to optimum co Kacper, czy Troy rok temu. Dana nie ma co oceniać. Jeden trening w tym roku i jeszcze na innym torze. Więc trzeba dać mu czas. Przemek myślę zrobił swoje. No może mógł przywieź ten jeszcze 1pkt, ale widać jak walczył z torem. Jak się ogarnie będzie z niego jeszcze pociecha. Ogólnie to mecz nudny.

Zastanawia mnie jedno, a mianowicie sytuacja z taśmą koniecznego. Osobiście według mnie dyskusyjna sprawa. Nie widziałem powtórki w tv tylko w RMŻ. Chodzi mi mianowicie o to, że jak trener z prezesem kłócą się o wynik to według nie których źle. Jeszcze nie dawno były komentarze, że Jarek Dymek bez jajowy i nic wywalczyć nie potrafi.. Sytuacja kontrowersyjna i w pełni popieram się wykłucanie się naszej ekipy z sędzią.

Kolejno dosłownie wkurwia...jąca rzecz. Siedzi się na trybunach i nadal fajki, ochlapusy i do tego komentarze. Jadą pierwszą część spotkania nasi słabiej i od razu, Woryna gwiazdor, Rudy h.j chce nas wkopać, i inne perełki. Nasi zaczynają jechać i nagle supcio Kacper, brawo Mati, ten Bewley nie taki zły szarpał.. Dosłownie ŻENADA. Wiem, że tutaj mało kto tak sądzi, ale niezmiernie wkurw... to jest...

No i na koniec, mecz z Łodzią tor tak samo kiepski, przynajmniej nie pada na łeb, siedzisz 3h na stadionie i odwołują..
Przychodzi mecz z Tarnowem, pada na okrągło, tor równie kiepski i co? Jedziemy :)
Po raz kolejny centrala pokazuje gdzie ma kibiców :)
Coraz bardziej przez nich odechciewa się tego sportu..

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Śro 01 Maj, 2019 15:18   

Harold napisał/a:
No i na koniec, mecz z Łodzią tor tak samo kiepski,
nie zgodzę się
tor z Eagles Boat był gorszy

Harold napisał/a:
Nie widziałem powtórki w tv tylko w RMŻ.

na forum krążyło foto gdzie widać, że Konieczny dotyka a nie Ljung

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Harold 
Junior na wypożyczeniu
Nowy

Wysłany: Śro 01 Maj, 2019 16:02   

ADAM_J napisał/a:

Harold napisał/a:
Nie widziałem powtórki w tv tylko w RMŻ.

na forum krążyło foto gdzie widać, że Konieczny dotyka a nie Ljung

Widziałem to foto, osobiście dla mnie średnio to tam widać, chyba,że nie dowidzę :)

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Śro 01 Maj, 2019 16:06   

cóż.. skoro gadasz, że średnio widać ;)

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Harold 
Junior na wypożyczeniu
Nowy

Wysłany: Śro 01 Maj, 2019 16:18   

Tak jak mówię dyskusyjne. Może lepiej widać w tv albo na kompie a nie na telefonie Najlepsza w tym wypadku by była powtórka czy widać ruch taśmy podczas dotknięcia.

igła 
Grand Prix Rider

Wysłany: Śro 01 Maj, 2019 16:29   

w tv było wyraznie widac ze Konieczny pierwszy

PozdROWienia
Igła

Maveral 
Senior

Wysłany: Śro 01 Maj, 2019 16:49   

Tutaj macie wideo :)

Harold 
Junior na wypożyczeniu
Nowy

Wysłany: Czw 02 Maj, 2019 07:16   

Macie racje na powtórce zdecydowanie lepij widać jak delikatnie dotyka taśmy :)

Odpowiedz do tematu