Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
23.06.2019 Unia Tarnów vs KS ROW Rybnik
Autor Wiadomość
Don 

Wysłany: Pon 17 Cze, 2019 13:24   23.06.2019 Unia Tarnów vs KS ROW Rybnik

Co tu dużo pisać, chyba najciekawsze spotkanie rundy zasadniczej nas czeka ;-)

Podstawowe pytanie, czy wróci Mroczka?

ADAM_J 
Mistrz Wrzechświata
i nie tylko :D

Wysłany: Pon 17 Cze, 2019 13:29   

na powrót Mroczki jest 50% szans
albo tak, albo nie ;)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Unia Tarnów ostatnio jedzie na jakimś farcie :-D
mecz mimo wszystko będzie ciężki
fajnie by było wygrać ale słabo to widzę jakoś a i o bonus się martwię
a dla jednego z naszych zawodników będzie to bardzo ciężki mecz

i trzeba pamiętać? że tam w 2 biegu UT przed biegiem skanduje Krystian Rempała i ogląda bieg na stojąco to można by wtedy nie wznosić jakichś okrzyków

w każdym razie mecz odjechać cało i zdrowo

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

tomtom13 
II ligowiec

Wysłany: Pon 17 Cze, 2019 16:10   

Liczę na bonus. I to powinno nam wystarczyć. Ostatnie dwa mecze powinny być za 3 punkty a to daje nam pewne prowadzenie.
Mroczka nawet jak wróci to będzie to jego pierwszy mecz po długiej przerwie. Nie wierzę, ze zrobi jakiś rewelacyjny wynik.

Maveral 
I ligowiec

Wysłany: Wto 18 Cze, 2019 11:38   

1. Tarnów to najbardziej nieobliczalna drużyna w lidze. Raz jadą u siebie kompletny piach, żeby później wygrać na wyjeździe. Nie odważyłbym się typować zwycięzcy tego meczu za większą kasę.
2. Patrząc na prognozy pogody, to - o ile ten mecz w ogóle się odbędzie - gospodarze nie będą mieli atutu własnego toru. Całą sobotę ma tam u nich padać.
3. My tylko możemy, oni raczej jeszcze muszą, bo Gdańsk będzie naciskał do końca jeśli chodzi o wejście do PO. Tarnów nie może sobie pozwalać na porażki u siebie.

Atmosfera może być tam gęsta (i zapewne będzie). Oby tylko nasi kibice nie dali się nikomu sprowokować do czegoś więcej niż jakieś niewybredne przyśpiewki.

Szczepan 
Junior

Wysłany: Wto 18 Cze, 2019 12:34   

Druga drużyna w tabeli podejmuje pierwszą, 5 najlepszych obecnie według statystyk żużlowców Nice PLŻ pojedzie w tym meczu - czego chcieć więcej ? Oczywiście zwycięstwa, ale bonus też w naszym przypadku będzie całkowicie ok.

Tak jak wszyscy piszą - grunt to nie dać się sprowokować kibicom tarnowskim. Którzy jako ogół jawią mi się podobnie jak tarnowski obiekt - czyli dno ;) choć oczywiście pojedyńcze jednostki są całkiem ok - obok bardzo fajnych ludzi siedziałem tam podczas mojej ostatniej wizyty na tym stadionie, mam nadzieję że teraz też będę miał tyle szczęścia :)

Pozdrawiam

texas
Junior

Wysłany: Wto 18 Cze, 2019 14:57   

Maveral napisał/a:

3. My tylko możemy, oni raczej jeszcze muszą, bo Gdańsk będzie naciskał do końca jeśli chodzi o wejście do PO. Tarnów nie może sobie pozwalać na porażki u siebie.

czy oni coś muszą?
Są na drugim miejscu w tabeli mając najmniej objechanych meczy w tym sezonie.

tomtom13 
II ligowiec

Wysłany: Wto 18 Cze, 2019 16:01   

Ten mecz jest wielką niewiadomą. Dyspozycja dnia poszczególnych zawodników i może być rożnie. Możemy tam wygrać ale możemy tez dostać wielkie baty. Ljung wydaje się w tech chwili poza zasięgiem i swoje punkty zrobi. Z pozostałych Kułakow i Kaczmarek tez mogą dobrze punktować. Zobaczymy ja Czaja i koza będą spasowani.

sajok 
Senior

Wysłany: Wto 18 Cze, 2019 21:28   

Czaja stanie na głowie żeby 10 pyknąc , ale licze że powyżej 5 pkt. nie wyjdzie , 42:48

Shogi17 
Senior
Górnik Zabrze

Wysłany: Śro 19 Cze, 2019 12:40   

Głupoty gadacie, lajtowo tam wygrywamy 40-50 :mrgreen: :mrgreen:

Bart 
II ligowiec
Wysłannik Galaktyki Światła

Wysłany: Śro 19 Cze, 2019 20:28   

Obstawiam remis ze wskazaniem na KS PGG ROW Rybnik. :szalik1:

Ocet 
Senior

Wysłany: Śro 19 Cze, 2019 20:36   

Raczej w plecy, lekko ,ale w plecy. Dobre przetarcie przed play off, co by nie popaść w samozachwyt. I to nie tak że nie wierzę w ROW, ,tylko jakoś wiedzę to tak że w tym meczu akurat będzie spinka na maxa..

Poncz 
Junior
p4cz3k

Wysłany: Śro 19 Cze, 2019 23:15   

Mecze w Tarnowie od pewnego czasu mają swoje "podteksty", szczerze ? Nie liczę na zwycięstwo - ale na bonus już tak. Uważam że ten mecz będzie bardzo ważny i z perspektywy play-off trener powinien poukładać tak skład aby na play-off pojechać tam tym samym składam, aby zawodnicy zapoznali się już wcześniej z tarnowskim - torem - oraz tarnowskim piekielkiem.

Czaja się zesra, żeby pokazać się z dobrej strony, można powiedzieć że średnio został u nas potraktowany, ale ja juz podczas ogloszenian transferu go nie rozumiałem (transferu).

Wracając do samego meczu, myślę że bedzie na styku. Trudno przewidywać jak kto pojedzie - dyspozycją dnia. Jeśli nasi pojadą tam z zimnymi głowami to nawet ich armaty nie są straszne, ale o te zimne głowy może być trudno. Myślę że prezes powinien zostać w domu, nalać sobie szolke bejcowki i w spokoju oglądać w tv. Niech żyto zdejmie z nich presję i tyle.

Zawodnik na którego liczę to Moris. Czy Kacper dźwignie ciężar spotkania? Nie wiem. Czy Szczepan i Linus się ogarną? Nie wiem. Duży test dla Troya, czy w kluczowych momentach się ogarnie, czy to nie jest czas zadyszki. A juniorzy? Sugeruje stopery w uszach i jazdę z głową ale na pełnym gazie.

Zastanawiam się jak tor będzie przygotowany, może być "komisarska niespodzianką" która w ewentualnych play-offach Tarnowa się nie powtórzy i to może nam utrudnić późniejszy- ważniejszy wyjazd.

Bardzo niewdzieczny przeciwnik.

Maveral 
I ligowiec

Wysłany: Czw 20 Cze, 2019 11:34   

Są już składy awizowane :)

PGG ROW Rybnik
1. Troy Batchelor
2. Nick Morris
3. Mateusz Szczepaniak
4. Linus Sundstroem
5. Kacper Woryna
6. Robert Chmiel

Unia Tarnów
9. Peter Ljung
10. Ernest Koza
11. Daniel Kaczmarek
12. Artur Czaja
13. Wiktor Kułakow
15. Mateusz Cierniak

claybuster 
Szkółkowicz
claybuster

Wysłany: Czw 20 Cze, 2019 11:44   

Ciekawe kto pojedzie jako drugi junior... Moim zdaniem powinien to być Tudzież chociażby dlatego, że lepiej punktuje w DMPJ, niż Giera

tom06 Real 
II ligowiec

Wysłany: Czw 20 Cze, 2019 11:49   

a ja napisze jak zawsze. Jak my sie boimy Czaję, Kaczmarka, Kozy czy nawet Kulakowa czy Ljunga to moze nie cismy sie do tej eligi. Oni z biedą wygrali z daugavpils czy gnieznem, takze my powinnismy spokojnie tam pojechac i wygrac

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi