Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
28.07.2019 Orzeł Łódź vs KS ROW Rybnik
Autor Wiadomość
Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 28 Lip, 2019 22:52   

I tak Maveral ma wyglądać wyjazdowy opis.
Coś pięknego!

Szczepan 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Nie 28 Lip, 2019 23:06   

Witam

No działo się dziś na meczu :)

Zacznę może od wątku mniej sportowego - wielkie dzięki dla kibiców Orła za ich zachowanie, mówię o tym które widziałem i słyszałem. Siedziałem na wejściu w pierwszy łuk, obok również kilkoro kibiców z Rybnika i jedyną formą zainteresowania ze strony miejscowych była chęć przybicia piątki bądź pogadania, takiego normalnego, jakie powinno charakteryzować gatunek ludzki... a mecz do mało nerwowych nie należał ;) także brawo kibice z Łodzi za przywrócenie wiary w ludzkość, brawo również za głośność/jakość/styl dopingu dla kibiców z sektora gości - z przeciwległej strony toru prezentowaliście się zacnie.

Co do meczu - och... jak dobrze że Orzeł w ogóle nie ma juniorów ;) chociaż młody Grygolec, no to może być całkiem fajny zawodnik - to był jego debiut, chłopak ma 16 lat a tylko dzięki temu że nie spanikował jak 16-to latek w biegu juniorów nie zabrał ze sobą na wycieczkę w płot Chmiela, choć było naprawdę blisko. Tym samym brawa oczywiście dla naszych juniorów - może rywali nie mieli z górnej półki, no ale sami ich nie przepuszczali, musieli powalczyć i to za każdym razem się udało, do tego Robert dorzucił pokonanie Kaia - jak na mecz wyjazdowy - super :)

Co do seniorów - nam brakuje większej liczby trójek z ich strony na wyjazdach - do połowy meczu jedyną trójkę przywiózł ... Bewley, który mecz zakończył z najsłabszą zdobyczą spośród piątki seniorów. Gdy odpalił Troy, póoźniej Szczepan a w "money time player" dołaczył dwójką z bonusem Kacper - to zaczął być to zupełnie inny mecz... Swoją drogą emocjonalny rollercoster dziś miałem - po 4 biegu myślę sobie - wiem że to tylko sport, ale po takim początku chyba mamy to ... przed nominowanymi - wiem że to tylko sport, ale patrząc na to jak jadą seniorzy Orła - chyba tego nie wygramy ;)

Troy pojechał swoje, choć można się trochę przyczepic że mógłby poświęcić jeden a nie dwa biegi na dopasowanie, bo w play-off każdy punkcik będzie na wagę złota
Szczepan - jw, tylko jemu zajęło to jeszcze więcej czasu... ale końcówka piorunująca :)
Kacper - z reguły mam tak że nie pisze o nim tylko dobrych rzeczy i często nawet za to obrywam ;) ale tym razem stanę w jego obronie, bo uważam że gdyby mecz był przed finałem SEC to wynik byłby lepszy, ale cieszy mnie to że mamy zawodnika/wychowanka którego interesuje coś więcej niż bycie sławnym w rybnickich dyskotekach... jestem pewien że chłopakowi zależy na naszym klubie nie mniej niż na występach w SEC, ale też doskonale rozumiem to że SEC jest dla niego ważny, bo to prestiż, możliwość rozwoju itd. po prostu chyba ciężko psychicznie udźwignąć dwa tak ważne emocjonalnie wydarzenia dla człowieka w jeden weekend, SEC był pierwszy i poszło super ( BTW - gratulacje Kacper ! ), dziś było gorzej, ale w najważniejszym momencie nie zawiódł i to się ceni w kapitanie. Na szczęście po kolejnych dwóch rundach SEC nie ma ligi ;)
Linus - nadspodziewanie dobrze - pojechał ksiązkowy przykład solidnej drugiej lini.
Daniel - ma jakiś syndrom Jarka Hampela w tym/ z tego seoznu - jest trójka, potem zero... ale generalnie dziś podobał mi sie bardziej niż w meczu z Gnieznem i odbieram to jako plus - w każdym razie jeżeli Siergiej nie będzie w stanie pojechać w play-off lub będzie się źle prezentował - to nie zmieniałbym nic i kombinowanie ewentualne z Morrisem chyba bym sobie odpuścił.

Nadal duuuużo pracy przed naszymi by w pełni przygotowanym i naładowanym przystąpić do play-off.
Także Panowie - gratki za zwycięstwo, ale pracujcie, pracujcie i jeszcze raz pracujcie nad sobą i sprzętem, by wrzesień mógł być dla nas kibiców najpiękniejszym miesiącem roku

Pozdrawiam

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Nie 28 Lip, 2019 23:22   

nie widziałem meczu tylko suche dane z netu to..
niezła sinusoida
czytam tutaj o Linusie to widać, że nie odpuszcza - chujowo ale stabilnie ;)
brakuje trójek, dobre biegi przeplatane słabymi
para Troy, Bewley , 2:4, 5:1, 2:4
Szczepan, Linus, 3:3, 3:3, 5:1

ale wygrali, wiedzą o co jadą to.... jeździć, jeździć, trenować...

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

sylwek 
Szkółkowicz

Wysłany: Pon 29 Lip, 2019 15:28   

3 wizyta w Łodzi na nowym stadionie i jak zawsze super warto było :)
Mecz wygrany, ale to wg mnie dwa pierwsze biegi Tudzieża pozwoliły nam wygrać ten mecz a nie tylko zremisować.
Kapitan starty do poprawki i będzie dobrze sprzęt zawodników jest równy i decydują niuanse, gdyby były starty to otarł by się o komplet tak niestety tylko 9+1 z czego 1 zrobiony na Linusie, na trasie bardzo szybki, ale na tym na starcie czegoś brakuje. W drugiej części zawodów Szczepaniak z Toryem zostawili lepsze wrażenie szybcy na starcie i trasie..
Nie było przerywania biegów bo ktoś się poruszył na starcie a to mnie bardzo irytuje.
Nawierzchnia coraz lepsza mamy coraz więcej walki, atmosfera na pierwszym i kibice na pierwszym łuku 10/10 poziom ekstraligowy.

PS Nie wiem nie znam się może to sprawka tego że nabyłem waciki i uszy wreszcie przeczyściłem, a może to akustyka stadionu ale poczułem się wczoraj jak za czasów starych tłumików jakoś więcej decybeli w tej Łodzi majo :-P

Borysek ROW 
Junior na wypożyczeniu
ROW!

Wysłany: Wto 30 Lip, 2019 21:06   

Magazyn :)

https://m.youtube.com/watch?v=9CbwXrz9w6k

Eddean 
Szkółkowicz

Wysłany: Śro 31 Lip, 2019 09:20   

Zobaczcie magazyn i dopiero później oceńcie Dana.
Widać jak chłopak po każdym biegu cierpi. Jak na taki stan wynik całkiem dobry.

Odpowiedz do tematu