Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Półfinał KS ROW Rybnik vs Unia Tarnów
Autor Wiadomość
Darecki79 
Senior

Wysłany: Nie 25 Sie, 2019 22:35   

Jo też. Ale dożyja czasów, że Rydułtowy bydą SRD.

Poncz 
Junior
p4cz3k

Wysłany: Pon 26 Sie, 2019 00:04   

Miałem przed meczem traumę - nawet kilka. M.in żebyśmy tego nie zmarnowali, a jak już to odjedziemy to szczęśliwie i bez kontuzji.

Trochę mnie - ochrona - klub w chu...zrobili. Przyjeżdżam 12.20 , 12.30 stadion zamknięty. Kolejka do wejścia od strony gliwickiej - pod sektor gości. Idziemy pod bramy a tam "armagagedon". Winy zostały naprawione jak otwarto dla naszych sektor gości- cwaniaki w cieniu siedzieli.

Jeszcze jedno sobie dziś pomyślałem - mam taki szpetny zwyczaj i przychodzę dość wcześnie na mecze - piwko - pogaduszki - zajmę miejsce tym co przyjdą później z dziećmi - tym co przychodzą sami na ostatni moment to figa z makiem- ale ja na żużlu stoję- gdzieś w okolicach barierki - bo i owszem jeszcze pale - więc w przerwie cyk pod płot - żeby nie było hejtu na sektorze nie palę i wkurwia mnie to fest - a ten płot daje mi takie hmmm że może jednak nie przeszkadzam - ale do sedna - ekipa spora - stoimy gadamy i w każdej przerwie ktoś nam nasze "stojące miejsca chce podpier..." I co z tego że jeden drugiemu mówi - ale tu jest zajęte - to święte oburzenie - jak miejsce stojące może być zajęte - no może- jedni jedzą słoneczniki inni stoją. Jednemu już powiedziałem że od 12.30 wydeptalem to miejsce i jestem z nim emocjonalnie związany więc aby czym prędzej udał się w inne miejsce i sobie wydeptal. Tyle tytułem moje opowiadania o wszystkim byle nie o żużlu. A teraz słów kilka:

- Zobaczyłem dziś na torze Przemka Giere i zbierałem zęby. Nie ten zawodnik, nie ta ciapa, dla mnie duży plus- i tak jak ktoś pisał w jakimś temacie że nie wiadomo co z P. Żyto to ja uważam że Żyto musi zostać i pracować z młodymi, bo cieszymy się że Rybki - ale kto ma ich wprowadzać w świat dorosłego żużla.

- mam wrażenie że Kacper się dziś miejscami męczył, ale widać u niego bardzo szybko sportową złość- oby się to źle nie skończyło

- Szczepan jest ostatnio na dwa uda - albo się uda albo nie. Jeśli chce z nami wejść do ekstra to niech mu Troy załatwi wejścia do swojego tunera.

- szkoda mi Troya - ten jego bieg ewidentnie do powtórki- tasma poszła fest krzywo - dziwne że nie zostało przerwane - myślę że Troy też się zdziwił, waleczny i szybki - w ostatnim biegu już mu się nie chciało, nie było o co się zabijać- widocznie ma taki hajs że 2 pkt w tą czy we w tą nie robi mu różnicy.

- Dan wraca do normy i formy, to cieszy, żeby został z nami - a nie poszedł za Markiem C. do Fricke w sparcie - w druga stronę jestem gotów ich przyjąć ale o Dana warto walczyć

- Robercik, dziś taki Robercik z przed 2 lat, przestraszony

- Sergiej jest niesamowity- oby go wujek Gri$$a nie sprowadził na zła drogę, ma papiery na zawodnika wariata - on nie kalkuluje on jedzie.

Przeciwnicy mnie rozbawili - nieregulaminowy tor. To z całym szacunkiem co to jest za tor u nich ? Mroczka gwiazdor od 7 boleści. Szkoda że nie widziałem co ten oszołom gadał przed kamerami.

Ludzi od groma. Na finał pewnie będzie tyle samo może ciut więcej.

Muszę kiedyś spróbować kupić bilet na trybunę kryta.

Easy_Rider 
Senior
Suzuki Intruder

Wysłany: Pon 26 Sie, 2019 07:10   

Poncz fajnie to opisałes.
Co do Mroczki nawet tego nie oglądaj bo parskniesz śmiechem ;D

Majkel 
Junior
Majkel

Wysłany: Pon 26 Sie, 2019 08:01   

Słowa Mroczki:
- Jest półfinał, piękna pogoda. Wiele osób pilnowało toru, a nawierzchnia jest nieregulaminowa. ROW jedzie nie fair. Jeśli wygra, to dlatego, że jest nie fair.

- Jechałem pierwszy, a skończyłem czwarty. Myślę, że mecz powinien zostać przerwany. Uważam, że jest zbyt niebezpiecznie. Jeśli komuś stanie się krzywda, to będziemy wiedzieli dlaczego. Zawody powinny zostać przerwane.

To są dwa cytaty. I nie jest prawdą, że Unia narzekała na tor. Narzekał tylko Mroczka

Myślę, że komentarz jest zbyteczny. Najpierw miała być wersja 2.0 Mroczki, potem mówił, że Rybnik to najsłabszy rywal. Na koniec, że tor nieregulaminowy. Spójrzmy zatem, ile to punktów w tym dwumeczu zrobił Mroczka? :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Ostatnio zmieniony przez Majkel Pon 26 Sie, 2019 08:03, w całości zmieniany 1 raz  

Slinotok 007 
Grand Prix Rider

Wysłany: Pon 26 Sie, 2019 08:15   

Dziękuję Ponczu ;-)
Przez chwilę poczułem się jakbym znowu był na stadionie.
Fajne opisy to ja lubię!

Imponująco to wyglądało. Tyłu ludzi...
I jest jak napisał Majkel.
Tylko Mroczna narzekał.Nawet potem w wywiadzie chyba kierownik drużyny tarnowskiej totalnie się z tej opinii wycofał.
Chyba nawet w Tarnowie mają tej gwiazdeczki dosyć...

Maveral 
I ligowiec

Wysłany: Pon 26 Sie, 2019 09:38   

Kilka słów ode mnie.

1. Każdy normalny kibic podczas wywiadu z Mroczką.

2. Troy. W jednym z biegów okradli go z punktów, gdyż taśma poszła nierówno. Starty jak zwykle bardzo dobre, ale na trasie już nie taki szybki. Najpierw go Bewley doganiał jak chciał i musiał hamować, później Ljung go niemal na kresce ustrzelił, no i w 15 biegu nie istniał. Trasa do poprawy, ale swoje zrobił.
3. Dan - przeciwieństwo Troya. Starty słabe, trasa bardzo dobra. Gdyby Bewley miał lepsze wyjścia spod taśmy, to by trzaskał wyniki >10 pkt/mecz, ale ważne że chłopak jeździ już odważnie i po tej paskudnej kontuzji nie ma już większego śladu.
4. Siergiej - czy ten gość w ogóle czuje strach? :D Po takiej kraksie jaką zanotował w Gdańsku jeździć tak brawurowo, to trzeba mieć jajca ze stali ;) Też starty do poprawy, choć ma trochę lepsze niż Dan. Trasa kapitalna, choć czasem pachnie gipsem.
5. Szczepan - pogubiony. Jak wyjedzie tak przyjedzie. Na tyle szybki, żeby się wybronić przed atakami rywala, ale na tyle wolny, że nie ma szans na jakikolwiek atak. Trójka w jego pierwszym starcie, to był czysty przypadek, bo tam wszystkimi rzucało na lewo i prawo. Gdyby jeszcze miał starty, to by pozycje dowoził, ale niestety tego też nie ma. Chyba czas rozstać się z tatą jako tunerem i serwisantem sprzętu.
6. Kacper, jak to on, wynik w Rybniku zrobił jak na lidera przystało, choć startami nie grzeszył. Na trasie, wiadomo - pół diobła pod kaskiem :D
7. Chmiel - słabo. U siebie nawet tego Cierniaka nie potrafił ustrzelić, a pokonał jedynie Rempałę i drewnianego Kaczmarka. Na finał musi się Rompert spiąć bardziej, bo juniorka Ostrowa wczoraj pokazała siłę.
8. Giera - ten nam wczoraj zrobił widowisko. Ładnie jechał w 4 biegu, Ljung tam się musiał ostro spocić, żeby go łyknąć, a to i tak tylko dlatego go wyprzedził, bo Przemek zrobił błąd na pierwszym łuku ostatniego okrążenia. Szkoda, ale i tak należą się pochwały za wczorajszy występ. Ładnie wychodził ze startu :)
9. Kibice nie zawiedli, frekwencja kosmiczna, trochę doping słaby, ale rozumiem, że upał i emocje jakby mniejsze kiedy nasi w zasadzie załatwili sprawę na wyjeździe. Super sektorówka - naprawdę profesjonalna robota!

A tak się niektórzy bali tego Tarnowa :)

PS. Nie zapominajcie, że przegraliśmy, bo Kulakov, Ljung i Kaczmarek sprzedali mecz, nie mieli płacone i w ogóle są już dogadani w innych klubach i nie mieli ochoty umierać za Unię :-P

Greg 
Junior

Wysłany: Pon 26 Sie, 2019 10:41   

Giera bardzo na plus. Oby tak dalej. Teraz całą robotę robi druga linia (Łogaczew i Bewley, chociaż ten pierwszy pojechał z jedenastką), która jeździ coraz lepiej. W Tarnowie wspólnie 16 punktów. Wczoraj łącznie 19 punktów a uważam, że ich forma może jeszcze pójść w górę. To zrobiło tak dużą różnicę w dwumeczu z Tarnowem. Czy ktoś się jeszcze zastanawia nad Linusem?

Linus jest apatyczny. Łogaczew i Bewley (niezależnie od tego ile punktów przywiozą), to są goście, którzy robią show a po to też przychodzi się na żużel.

Don 

Wysłany: Pon 26 Sie, 2019 11:45   

https://tarnow.in/tarnow-sympatycy-zuzlowej-unii-tarnow-szykuja-wielki-marsz-kibicow-w-obronie-klubu/

Będzie taka frekwencja jak wczoraj na wyjeździe??

Majkel 
Junior
Majkel

Wysłany: Pon 26 Sie, 2019 12:02   

DonKamillo napisał/a:
https://tarnow.in/tarnow-sympatycy-zuzlowej-unii-tarnow-szykuja-wielki-marsz-kibicow-w-obronie-klubu/

Będzie taka frekwencja jak wczoraj na wyjeździe??

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Poncz 
Junior
p4cz3k

Wysłany: Pon 26 Sie, 2019 12:02   

Albo - https://wiadomosci.wp.pl/marsz-rownosci-w-zabrzu-przyszedl-sam-organizator-wokol-niego-kilkudziesieciu-policjantow-6417065883076737a

Fabregas 
I ligowiec

Wysłany: Pon 26 Sie, 2019 12:08   

Greg napisał/a:
Łogaczew i Bewley

Trzeba ich zostawić na ekstralige!
Wiadomo, że nie będą co mecz przywozić +10 ale super się ich ogląda ;)
A może by tak Kułakov i byśmy mieli super młody skład który mógłby odpalić :)
Kacper, Kułakov, Łogaczew, Bewley, Szczepan i jakies dwie armaty, np Hampel, Kasprzak i jadymy :P

bomel91 
Szkółkowicz

Wysłany: Pon 26 Sie, 2019 12:27   

I podziękujemy Troyowi po takim sezonie? :-D

Pit 
Senior

Wysłany: Pon 26 Sie, 2019 12:33   

Cytat:
Hampel, Kasprzak

Mówisz o armatach?

Fan_Rekinow 
Senior

Wysłany: Pon 26 Sie, 2019 12:51   

W razie awansu, zostawiajac Batcha, Siergieja, Dana + Woryna nam sa potrzebne dwie armaty przez duze A. Kulakov? serio? za kogo? do walki o sklad? pewniak z niego taki jak z Batcha.

marek 
Senior
z Księstwa Cieszyńskiego

Wysłany: Pon 26 Sie, 2019 13:02   

https://youtu.be/DUTdDpvc9iw Wczorajszy mecz.

Co sie nie udalo w przygotowaniu toru? Miotalo wszystkimi, a bieg 3 to kuriozum.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi