Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Półfinał KS ROW Rybnik vs Unia Tarnów
Autor Wiadomość
Pawlus 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 19 Sie, 2019 15:24   

dobry pomysł, chetnie sie dorzuce!!

Easy_Rider 
Junior
Suzuki Intruder

Wysłany: Pon 19 Sie, 2019 15:31   

Tez sie dołożę

alvares 
Senior

Wysłany: Pon 19 Sie, 2019 15:37   

Facet ma 44 lata.
Prawo obowiazuje wszystkich tak samo.
Jezeli jedyne co posiada to pare brudnych gaci na swoim tylku to moze odpracowac kilkadziesiat godzin w hospicjum dla dzieci.
Nie zrujnuje mu to zycia a moze da inne spojrzenie na swiat.

Robal 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 19 Sie, 2019 16:10   

Majki napisał/a:
Maveral napisał/a:
Gniezno może wypożyczyć Bogdanowicza, więc zobaczymy ;)

Czy przypadkiem Bogdanowicz nie był wypożyczony z Gniezna do Torunia, jeśli tak to wypożyczenie nie wchodzi w grę

Tak, jest do Torunia wypożyczony.
Ale jeśli Gnieznu zależy, to wcale koniecznie Błażykowskim jechać nie musza. Do wypożyczenia jest chociażby Kowalski czy Osyczka. Na dobrą sprawę większe szanse na punkty od Błażykowskiego daje pewnie i Szwacher.
Ciężko wskazać faworyta w tamtej parze, niby Gniezno dostało mocno w Ostrowie, ale to było dawno temu. Spodziewam się, że będzie na styku. Dużo będzie zależało od Gapy i Grzesia, jeśli ogarną tyłki i będą punktowali tak jak potrafią, to Ostrów ma bardzo dużą szansę awansować do finału.

Wojtas1232 
Junior na wypożyczeniu
Trzymać gaz

Wysłany: Pon 19 Sie, 2019 16:59   

Dokładam się tak samo. Proponował bym w pakiecie założyć kilka spraw takich wypowiedzi jest multum czas z tym skończyć!! A cała kasę jak ostatnio napisał Mustapha przekazac na jakieś hospicjum czy coś takiego. Obstawiam że jak się uderzy większym gronem do Mrozka osobiście w tej sprawie to on pewno sam pomoże
Ostatnio zmieniony przez Wojtas1232 Pon 19 Sie, 2019 17:00, w całości zmieniany 1 raz  

muvi 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 19 Sie, 2019 17:29   

Klubu bym w to nie angażował. Znów będą atakować Mrozka, który sam miał kłopoty za swoje wypowiedzi. Ciekawe jak tam jego sprawa, ktoś go tam zgłosił do prokuratury jak pamietam za ruską świnię? Ale się polubiłem, bo ślinotok pisze, ze sprawa jest daleko. Ale jaka? To zastanówcie się jaki kierunek obrać i możemy zrobić choć przymiarki do tego.

alvares 
Senior

Wysłany: Pon 19 Sie, 2019 17:36   

Nie jestem prawnikiem ale się wypowiem.
Podpada mi to pod art. 212 i 216 KK.
W obu przypadkach wymagane jest oskarżenie prywatne.

O sprawie zadecyduje pewnie sam Kacper. Nie naszą rolą jest decydować za niego.

Ficu 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 19 Sie, 2019 17:59   

A ja wam powiem tak. Po co znowu chcecie Kacprowi przypominać o tym, co się stało? Po co?! Dajcie se spokój. On takich komentarzy i tak pewnie nie czyta, a wy mu to chcecie podsyłać jeszcze. Na siłę chcecie pokazać jacy to wszyscy jesteście prawi. Nie zawracajcie Kacprowi dupy pierdołami.

Wojtas1232 
Junior na wypożyczeniu
Trzymać gaz

Wysłany: Pon 19 Sie, 2019 18:01   

Ficu napisał/a:
A ja wam powiem tak. Po co znowu chcecie Kacprowi przypominać o tym, co się stało? Po co?! Dajcie se spokój. On takich komentarzy i tak pewnie nie czyta, a wy mu to chcecie podsyłać jeszcze. Na siłę chcecie pokazać jacy to wszyscy jesteście prawi. Nie zawracajcie Kacprowi dupy pierdołami.

Uważasz że Kacper zapomniał? :)

alvares 
Senior

Wysłany: Pon 19 Sie, 2019 18:17   

Naszemu gościowi napisałem maila o treści:
Sebastianie,
każdy ma prawo do swojego zdania.
Jest jednak granica między obrażaniem, pomówieniami a radosną twórczością.

Nie wiem jakie decyzje podejmie sam Kacper (bo on jest poszkodowanym), gdzie na każdym forum znajdzie się jakaś grupa osób, która nie odróżnia spowodowania upadku od zabójstwa.
Nie jesteś rozemocjonowanym nastolatkiem lecz dojrzałym facetem. Dorosłość to odpowiedzialność za swoje czyny.
Ja bym Ci nie przepuścił, zrobiłbym pokazowy proces i sowicie byś za to zapłacił. Nie mnie lecz na cel społeczny.
Porozmawiać i napisać zawsze możesz. Forum jest dostępne i nie masz na nim bana (nie jestem ani adminem ani moderatorem).

Ze swojej strony temat uważam za zamknięty.
Ruch należy do Kacpra/klubu. Nie spekuluje czy podejmą jakieś kroki.

Rajan 
Junior

Wysłany: Pon 19 Sie, 2019 18:18   

Kolega Ficu ma racje ! Po co drążyć temat i przejmować się jakimś tam ciulem z Tarnowa. Niech jego tępe wypociny na forum pójdą w niepamięć a słuch o nim zaginie. Zignorujcie to i dajcie spokój Kacprowi. ;-)

I jak już jesteśmy w temacie meczowym pomimo tej ruiny z jednym tojtojem i strasznej duchoty... pięknie było w sobotę w Tarnowie. To był ciężki nokaut na Unii w wykonaniu ROW-u na torze i na trybunach :mrgreen:

Ficu 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 19 Sie, 2019 18:20   

Wojtas1232 napisał/a:
Ficu napisał/a:

Nie, ale po co mu o tym przypominać? Drużyna jest w formie, wszystko się póki co układa, jedziemy 3 najważniejsze mecze w sezonie, a wy chcecie Worynie zawracać głowę jakimiś durnymi wpisami. Wracać do tego, co było wielką traumą. Serio, nie ogarniam. Szkoda, ze mało który z was wsparł Kacpra, po nieudanych play offach, kiedy kibice z jego miasta srali mu do ryja, kiedy miał doła. Za to teraz, jak jest dobrze, to wyciągnijmy demony przeszłości...

Tom83 
Junior na wypożyczeniu
ojciec

Wysłany: Pon 19 Sie, 2019 19:50   

Już działają różne stowarzyszenia które takimi problemami się zajmują.
Pytanie czy przed najważniejszymi meczami jest sens to gówno ruszać- wiadomo ,że jak dotkniesz to będzie śmierdzieć.

Ale nasz najlepszy redaktor pewnie już coś skrobię na kolanie😀😀😀

muvi 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 19 Sie, 2019 20:41   

Ficu napisał/a:
Wojtas1232 napisał/a:
Ficu napisał/a:

Nie, ale po co mu o tym przypominać? Drużyna jest w formie, wszystko się póki co układa, jedziemy 3 najważniejsze mecze w sezonie, a wy chcecie Worynie zawracać głowę jakimiś durnymi wpisami. Wracać do tego, co było wielką traumą. Serio, nie ogarniam. Szkoda, ze mało który z was wsparł Kacpra, po nieudanych play offach, kiedy kibice z jego miasta srali mu do ryja, kiedy miał doła. Za to teraz, jak jest dobrze, to wyciągnijmy demony przeszłości...

Sam po barażach pisałem do igły i chyba adama_j o zorganizowanie tej akcji pod domem. Nie znam osób prowadzących doping więc nie pisałem bezpośrednio do was.

Jeśli faktycznie Kacper musiałby osobiście wystąpić w roli poszkodowanego, to faktycznie nie ma najmniejszego sensu w tym grzebać.

Easy_Rider 
Junior
Suzuki Intruder

Wysłany: Pon 19 Sie, 2019 21:37   

Nie wiem czy z takim oskarżeniem moze wystąpić sam Prokurator Generalny. Trzeba bylo moze lepiej napisac do Prezesa ale partii rządzącej a nie klubu :o

Odpowiedz do tematu