Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Finał KS ROW Rybnik vs TŻ Ostrovia \o/\o/\o/\o/\o/
Autor Wiadomość
Borysek ROW 
Junior na wypożyczeniu
ROW!

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 20:51   

Niezależnie od tego co działo się wcześniej, czy też co będzie później, cel jaki postawiono sobie przed startem sezonu udało się zrealizować i to jest wiadomość, która powinna w chwili obecnej każdego cieszyć. Wracamy do elity! Jak tęskniliśmy, tak zasługiwaliśmy :)

Jak wielu już wspominało, dodatkowa radość taka, że sukces prawdziwie WYWALCZONY, w dodatku w spotkaniu, które z pewnością zapamiętam bardzo długo...a miało one tym większą rangę, że mogło zadecydować jakimi torami będziemy podążać w przyszłych latach. Na razie jesteśmy na właściwej drodze.

Mecz taki jak całe play-offy, czyli kontrolowany, lecz emocjonujący, jak nic innego. Obraz DRUŻYNY bardzo dobry - "jeden nie jedzie, nadrabia drugi". Naprawdę uzupełnianie się stało na najwyższym poziomie.

Atmosfera tego dnia prześwietna i tu naprawdę na pochwały zasługuje CAŁY STADION, najżywszy od dawna. Przy okazji ukłony w stronę grupy dopingującej za organizację oprawy, jaką G72 długo będzie wspominać. Wspólne falowania, przejazdy flag czy lambada to prawdziwa wisienka na torcie.

Pamiętajcie, najważniejsze jest jedno - AWANS JEST NASZ! :szalik1:

Easy_Rider 
Junior
Suzuki Intruder

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 20:51   

Fabregas napisał/a:
Żyto chciał coś powiedzieć a ten do niego "teraz ja mówie!"
No kurwus, podziwiam trenera,że ma zdrowie pracować u kogoś takiego. :roll:

PANIE teraz ja piszę, proszę mi nie przeszkadzać Fabregas ;D
No qrwa wtf? Ja bym wyszedł i pierdolnął drzwiami

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 20:52   

Dlatego Mrozek jako prezes oki - mimo wielu ludzi którzy są przeciwko - jako prezes super.

Jako osoba gonić to z parkingu !! Niech on publicznie dzwiga wąsa z trybuny. Wszystko inne psuje i potem się... musi wstydzić i płacić....

Maciek jest vickiem ale jest ... tzn nie ma go a każdy go chwali - za dobrą robotę - a nie za odpierdzielanie takich scen :/

Easy_Rider 
Junior
Suzuki Intruder

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 20:55   

Ja się w zasadzie zastanawiam, gdzie jest cenzura w klubie. Tu powinni wyciąć 5 minut opierdalania przez Mroźnego. Kibic na stadionie tego nie widzi, ale potem kulisy są szokiem... jak to potem dzieciom puścić... chyba że pokazać i zacytować klasyka ... widzisz synu, tak samo jest na grubie ;D buahahahhaaa
Ostatnio zmieniony przez Easy_Rider Śro 18 Wrz, 2019 20:56, w całości zmieniany 1 raz  

Maveral 
Senior

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 21:05   

Suchar :D
Borysek ROW napisał/a:
mogło zadecydować jakimi torami będziemy podążać w przyszłych latach.

W Ekstralidze - betonowymi :D

Piksiński napisał/a:
Jako osoba gonić to z parkingu !! Niech on publicznie dzwiga wąsa z trybuny. Wszystko inne psuje i potem się... musi wstydzić i płacić....

W zasadzie od dawna tutaj ludzie pisali, że miejsce prezesa powinno być na loży VIP, z najważniejszymi sponsorami - niech ich tam rozpieszcza, tłumaczy (bo pewnie nie każdy zna się tam na żużlu), zabawia itp. I ja się pod tym podpisuję wszystkimi kończynami, tylko że Mrozka nie zmienimy i wiadomo, że on będzie w parkingu dopóki ktoś po prostu odgórnie mu tego nie zakaże.

Easy_Rider napisał/a:
Ja się w zasadzie zastanawiam, gdzie jest cenzura w klubie.

Moim zdaniem cenzura zabije te magazyny klubowe. Przecież właśnie po to ludzie je oglądają, żeby zobaczyć tę prawdziwą "kuchnię meczową", a nie kolejny wypudrowany wywiad w TV. Mnie się to podoba, a że tam czasem lecą ku*wy i ch*je, no to nie oszukujmy samych siebie i nie wmawiajmy, że takie rzeczy się podczas meczów nie dzieją. To w końcu twardy sport, a "ę-ą", to sobie mogą w szachach, golfie czy snookerze gadać :)
Ostatnio zmieniony przez Maveral Śro 18 Wrz, 2019 21:06, w całości zmieniany 2 razy  

Easy_Rider 
Junior
Suzuki Intruder

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 21:24   

W sumie chodziło mi o to, aby wycinać takie teksty np do zasłużonego trenera typu: Panie teraz ja mówię

cenzura pod kątem kompromitacji naszego Prezesa ;D

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 21:28   

Maveral, ale dorosłemu człowiekowi tłumaczyć że po kupie trzeba się wytrzeć papierem ?? :roll: Ja do prezesa Mrozka mam szacunek mimo jego wpadek - ale też już powoli i moja cierpliwość do jego bycia "człowiekiem" zaczyna się zajebiście kurczyć :/

SŁABO !! Słabo w magazynie słabo w TV Ostrów... I z czym on wyskoczył na tej przemowie przed meczem ?? Pampersy ?? Niech se sam założy ... I z relanium wejdzie w zgodę :)

Maveral 
Senior

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 21:30   

Piksiński napisał/a:
I z czym on wyskoczył na tej przemowie przed meczem ?? Pampersy ?? Niech se sam założy ...

A to akurat widać, że się żużlowcom spodobało - trochę luzu przed meczem wprowadziło, bo ciśnienie i tak już pewnie mieli spore.

alvares 
Senior

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 21:32   

Woryna go zaskoczyl z haslem aby zostawil cos na baraze :mrgreen:

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 21:35   

Maveral, i czym go jeszcze wytłumaczysz ?? 8-)

W magazynie widać, że on powinien założyć te wszystkie co rozdał razem z kolegą Kalyciokiem :roll: Niech przestanie być śmieszny... Bo nie wychodzi....

Maveral 
Senior

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 21:56   

Piksiński napisał/a:
Maveral, i czym go jeszcze wytłumaczysz ??

Bez przesady, że żart z pampersami nagle też jest problemem. Takie "problemy", to każdy by chciał mieć :)

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 22:03   

Maveral, jeśli drużyna przed meczem o awans się skupia a ten wyciąga te swoje "żarty" Słabo moim zdaniem... A jedyna osoba która była posrana to właśnie Prezes.... i wszystkie powinien założyć ...

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 23:12   

Dokładnie.
Mrozek Krzysztof na tym materiale naszej tv wygladał na najbardziej posranego.
[/code]

Majki 
Szkółkowicz

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 23:17   

Dlaczego nie było kierownika drużyny na ceremonii, czyżby jakiś konflikt w trakcie spotkania

DonKamillo 
Moderator

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 23:23   

Niech Ekstraliga wprowadzi ten zakaz obecności Prezesów w parkingu, bo ganba. Ja z takim pracodawcą tygodnia bym nie wytrzymał

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi