Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Finał KS ROW Rybnik vs TŻ Ostrovia \o/\o/\o/\o/\o/
Autor Wiadomość
Easy_Rider 
Junior
Suzuki Intruder

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 23:49   

DonKamillo napisał/a:
Niech Ekstraliga wprowadzi ten zakaz obecności Prezesów w parkingu, bo ganba. Ja z takim pracodawcą tygodnia bym nie wytrzymał

Don... bardzo dobrze przywołana myśl, niech przepisy zakończą ten cyrk ;D a regulamin w końcu na coś się przyda

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 23:50   

Z magazynów widac było ,że najlepsza atmosfera w naszym parkingu to była w Dauga gdzie wąsa nie było...
Te przemowy i te motywowanie...
Przeciez to jest o gówno rostrzaść.
Taki Batch patrzy na niego i se mysli "co ty do mnie spiewasz"
I te instrukcje do Mateusza Tudzieża jak on ma sie składac i któredy jechac....
Panie i panowie ja wysiadam...
W Rybniku jest potencjał na Mistrza Polski.
Jest kasa.
Sa kibice.
Ale z tym czubkiem to my za daleko nie zajedziemy. :(

Easy_Rider 
Junior
Suzuki Intruder

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 23:57   

Slinotok 007 napisał/a:
...
Taki Batch patrzy na niego i se mysli "co ty do mnie spiewasz"
I te instrukcje do Mateusza Tudzieża jak on ma sie składac i któredy jechac....

Taki Batch sobie myśli... chyba godo o jakiś kreplach, bo zmierzły jakby nie jadł dwa dni ;D

Co do Tudzieża, przeca tego synka trzeba chwalić i motywować a nie opierdalać!!! Mam wrażenie jakby Mrozu całe życie jeździł na żużlu :o

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Czw 19 Wrz, 2019 00:09   

On jezdziłna zuzlu i to on naprawde jest Kubicą.
Skakać teraz bedzie za Stocha...
Ten magazyn pokazał wszystkie jego słabości czy wysmiewanie sie z innych lub brak jakiegolwiek podejscia do sportu.
Ja przyznaje kolejny raz - Jestem załamany i rozgoryczony tym materiałem w naszym (pieknym jak zawsze) magazynie.

supertramp 
Szkółkowicz
na rowerze

Wysłany: Czw 19 Wrz, 2019 08:46   

Najgorszy Magazyn sezonu... teatr jednego słabego aktora...dramat

Najlepszy moment sezonu...wywalczony awans...tam w tym magazynie powinniśmy królować my kibice (bo było pięknie) i zawodnicy, którzy to wyszarpali na torze...a tam gość, który w mojej ocenie działa demotywująco, zniechęcająco...Wydaje się, że atmosferę burzy a nie buduje...w takim momencie..

Jak taki Żyto, Woryna (vide wywiad dla TV Ostrów) i inni to wytrzymują i nie krzyczą "o...l się" ...takie teksty...ehh

Z młodych zamiast zdjąć presję, pomóc...mądrze motywować...to ich gnoi...

Wynikiem w tym roku się broni.
Panie Prezesie, zbudować skład i ....na trybunę - piweczko z ministrami, prezesami i bawić się.
I Kalycioka też Pan weź.
Ostatnio zmieniony przez supertramp Czw 19 Wrz, 2019 09:11, w całości zmieniany 1 raz  

Tom83 
Junior na wypożyczeniu
ojciec

Wysłany: Czw 19 Wrz, 2019 09:03   

Popieram
Tam w magazynie powinno być zielono-czarno a nie biały z wąsem :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

pingpong 
Szkółkowicz

Wysłany: Czw 19 Wrz, 2019 09:22   

No po prostu ręce opadają.
Co za człowiek.
Najgorsze jest to że to tylko 20 minutowy filmik....
Już pomijam lansowanie się całej świty w świetle reflektorów.
Kiełbasa wyborcza
Pozdrawiam

DonKamillo 
Moderator

Wysłany: Czw 19 Wrz, 2019 09:40   

A teraz zobaczcie sobie to poniżej.

http://wlkp24.info/wp-con...9/09/prezes.mp4

Różnica klas i szacunku do rywala jest wręcz porażająca. Jak Kołodziejczyk z nim wytrzymuje to nie wiem. Zresztą już od dawna twierdze, że byłby lepszym prezesem.

Najśmieszniejsze jest to, że Mrozek w swoim mniemaniu uważa się chyba za mistrza motywacja, podczas gdy te jego przemowy są tak słabe, a mało tego, mam wrażenie, że częściej demotywuja niż pomagają xDD

Po tym magazynie chyba łatwo się domyśleć, dlaczego Mróz poleciał
Ostatnio zmieniony przez DonKamillo Czw 19 Wrz, 2019 09:42, w całości zmieniany 2 razy  

alvares 
Senior

Wysłany: Czw 19 Wrz, 2019 09:48   

Pycha kroczy przed upadkiem.

Fan_Rekinow 
Junior

Wysłany: Czw 19 Wrz, 2019 10:57   

Magazyn daremny, powinien sie nazywac prezes w Ekstralipie :/ gosc tak pier... jakby jezdzil na zuzlu 30lat :/ niech teraz on pokaze jaja i zrobi sklad mocny a nie znow pier... glupoty. Mamy fajny klimat na zuzel w Rybniku ale wstyd mi za jednego wiesniaka w bialej koszuli

Zyto mowi dobra za chwile proba toru.. a ten TERAZ JA MOWIE ! no bez jaj idz pan na trybuny a nie odprawy robic.
Ostatnio zmieniony przez Fan_Rekinow Czw 19 Wrz, 2019 11:01, w całości zmieniany 2 razy  

Maveral 
Senior

Wysłany: Czw 19 Wrz, 2019 11:03   

Fan_Rekinow napisał/a:
no bez jaj idz pan na trybuny a nie odprawy robic.

I z tym się tu chyba wszyscy zgadzają, tylko że też dobrze wiemy, że bez odgórnego zakazu to niestety nie nastąpi :-/

alvares 
Senior

Wysłany: Czw 19 Wrz, 2019 11:27   

To prezes zrobi sie kolejnym z mechanikow jednego z zawodnikow.
Casus Sledzia :-D

karMANN 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Czw 19 Wrz, 2019 12:02   

Przez większość sezonu naiwnie żyłem w przekonaniu, że Pan Mrozek nauczony swoimi wcześniejszymi doświadczeniami wreszcie zrozumiał, że nadeszła pora coś zmienić. Nie chodzi mi tu o zmianę charakteru, bo to raczej niemożliwe, a bardziej o konieczność zmiany swojego wizerunku na potrzebę lepszego postrzegania naszego klubu. Niestety, mecz finałowy dobitnie pokazał, że Pan Mrozek ma w nosie, to jak jesteśmy przez jego wybryki odbierani. Kolejny raz udowodnił, że jest nadętym bufonem, którego trudno lubić.

Oczywiście Pan Mrozek jako działacz sprawdza się w tej roli, ale jestem pewien, że jego sposób bycia w wielu przypadkach jest dużą barierą do podjęcia współpracy sponsorskiej z naszym klubem.

I taka sugestia dla Kasperek Media... Rybnicki Magazyn Żużlowy jest kierowany do kibiców. Myślę, że większość z nas chce oglądać materiały, gdzie głównymi aktorami są zawodnicy, mechanicy i trener, a nie nasz szanowny Prezes. Materiał z meczu finałowego miał być zwieńczeniem ciężkiej pracy całej drużyny i należało to pokazać, a niestety zaserwowano nam kompromitującego się Prezesa. Więc tak na przyszłość proszę się skupić na głównych aktorach podczas składania filmów, a kompromitujące materiały zgrywać na odrębne(prywatne) magazyny dla Prezesa Mrozka.
Ostatnio zmieniony przez karMANN Czw 19 Wrz, 2019 12:09, w całości zmieniany 1 raz  

Fan_Rekinow 
Junior

Wysłany: Czw 19 Wrz, 2019 12:10   

Szkoda ze Mrozek nie nagrywa :lol: wtedy nie bylo by go na nagraniach,moze to jest rola do niego tylko czy da rade z kolejna funkcja? Taki fajny sezon mielismy a zas wasiaty wszystko popsul.

pingpong 
Szkółkowicz

Wysłany: Czw 19 Wrz, 2019 13:35   

[quote="Fan_Rekinow"]Szkoda ze Mrozek nie nagrywa :lol: wtedy nie bylo by go na nagraniach,moze to jest rola do niego.

Hahaha
Świetny pomysł.
To byłoby idealne rozwiązanie.
Pozdrawiam

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi