Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Półfinał KS ROW Rybnik vs Unia Tarnów
Autor Wiadomość
DonKamillo 
Moderator

Wysłany: Nie 04 Sie, 2019 18:51   Półfinał KS ROW Rybnik vs Unia Tarnów

A więc to z Unią przyjdzie nam się zmierzyć w półfinałowym starciu I ligi żużlowej. Dla mnie rywal chyba najgorszy z możliwych. Solidny junior, dwójka najlepszych zawodników ligi, do tego będących w niesamowitym gazie i robiących seryjnie niemal komplety punktów. Szczerze mówiąc to ciężko to widzę :/

U nas pewnie wrócimy do składu z początku sezonu. Szczerze mówiąc dla mnie nasza forma to totalna niewiadoma i nie jestem pewien za nikogo w 100%. Każdy z nich może zapunktować solidnie i dać dupy jednocześnie. Do pokonania Unii wszystko musi chodzić jak w szwajcarskim zegarku, brak głupich taśm, defektów i wykluczeń. Wbrew opinii co niektórych uważam, ze Kacper musi pokazać, że jest liderem tej ekipy i na mościcach powalczyć z liderami Tarnowa, to samo Troy. W jakiej formie wróci Siergiej? To też chyba będzie dla niego debiut na tamtym torze? Dużo zależy też od Roberta i od chłopaka, który jeździ już 4 rok w lidze, ma doświadczenie Ekstraligowe wymagam, aby udowodnił w tych play offach, że jest najlepszym juniorem ligi. Niech chłopak zapewni nam spokój w biegach juniorskich, a przy dobrych startach powalczy, a przynajmniej poprzeszkadza rywalom.

Unia ma niesamowity duet Ljung-Kułakow dlatego jeśli chcemy wygrać ten dwumecz to w Tarnowie moim zdaniem musimy zakręcić się w granicach powyżej 41-42 punktów. Wszystko inne będzie trudne do odrobienia jeśli ta dwójka utrzyma swoją formę. Musimy jechać w pełni skoncentrowani i nie słuchać żadnych bajek, że Tarnów nie chce awansować, odpuszczą bo to gówno prawda. Niczego nam nie odpuszczą, jeśli znowu sfrajerzymy jak rok temu to znowu będziemy się kisić w tej I lidze. Dlatego jedźmy na ten wyjazd z jajem, pewnością siebie i po prostu wjedźmy do tego finału na pełnej!

WSZYSCY DO TARNOWA!

Edit: Dla uspokojenia dodam, że jak będzie rewanż to będę na weselu więc mecz wygramy :mrgreen: :lol:
Ostatnio zmieniony przez DonKamillo Nie 04 Sie, 2019 18:57, w całości zmieniany 2 razy  

Adrians 
Senior

Wysłany: Nie 04 Sie, 2019 18:58   

A co za różnica z kim my pojedziemy w półfinale? Jesteśmy jedyną ekipą, która oficjalnie już przed sezonem postawiła sobie cel jakim jest awans i otwarcie o tym mówił i Prezes i nasz Lider. Do tego, mimo wszystko to my wygraliśmy fazę zasadniczą. Teraz pozostaje "tylko" udowodnić, że jesteśmy najlepsi. Unia ma dwójkę najlepszych zawodników w lidze, my mamy 4 w pierwszej dziesiątce i do tego zdecydowanie najlepszego juniora w 1 lidze. Mój wpis nie ma na celu "cfaniakowania" i udowadniania wszystkim, że pykniemy Unię z palcem w d... ale to my podobno chcemy awansu. Pokażmy, że się nam należy.
PS. Zajebisty wyjazd się szykuje :D

Easy_Rider 
Junior
Suzuki Intruder

Wysłany: Nie 04 Sie, 2019 19:26   

DonKamillo... mam te same obawy. Najgorszy przeciwnik, ale awans ma byc oparty na walce z mocnym zespołem a nie przy zielonym stoliczku. Jak przegramy to zbieram zapisy na wyjazd do Torunia, no chyba ze regulamin zakaże udzialu w 1 lidze stadionem z zadaszeniem nad torem ;D

Borysek ROW 
Junior na wypożyczeniu
ROW!

Wysłany: Nie 04 Sie, 2019 19:32   

A więc jednak...półfinał jedziemy z drużyną, której wszyscy najbardziej się obawiali począwszy od meczu u siebie. Zdecydowanie najbardziej niewygodny rywal, no może porównywalny do Gniezna. Niby nie chcą awansować, mają dług, nie mają stadionu, jednak trzeba do tego podchodzić z dystansem, tym bardziej, że walka na razie toczyć się będzie o awans do finału.
Mam obawy, że będzie jednak jeszcze ciężej, choć niczego innego spodziewać się nie możemy. Dwóch wyraźnych liderów, nieobliczalna druga linia, na juniorce chyba remis.
Kolejna sprawa, czyli pierwszy mecz na wyjeździe to też gorsza perspektywa. Zakładając, że przegramy, gorzej będzie odrabiać niż bronić u siebie.
Trudno, jedziemy, musimy ;)
Ostatnio zmieniony przez Borysek ROW Nie 04 Sie, 2019 19:33, w całości zmieniany 1 raz  

Easy_Rider 
Junior
Suzuki Intruder

Wysłany: Nie 04 Sie, 2019 19:40   

My też mamy dobrą juniorkę... Chmielu w gazie, Tudzież też pokazał zęby rekina, do tego Szczepan, Troy, Kacper... Siergiej, obolały Dan... ach będzie dobrze

Zawsze można będzie jechać w barażu z LUB ;D

Shogi17 
Junior
Górnik Zabrze

Wysłany: Nie 04 Sie, 2019 19:46   

Na forum Tarnowa ktoś rano napisał :
"planowo. Wtopa, 4 miejsce po RZ, dwumecz z Rybnikiem, na ktory ludzie przyjda i zostawia duzo siana, planowane odpadniecie, sezon zakonczony.
Klub sportowy by Sady."

Nic dodać nic ująć :mrgreen:

Maveral 
Senior

Wysłany: Nie 04 Sie, 2019 19:53   

My już awansowaliśmy. Nikt z pierwszej czwórki, oprócz nas, nie chce awansować. Ostatnie wywiady z prezesami i menadżerami tych drużyn tylko mnie w tym utwierdziły. Miło by było jednak awansować sportowo.

Tak więc róbcie screeny :)

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 04 Sie, 2019 20:11   

Kamillo to chyba najciekawsza zapowiedź jaką napisałeś.
Ze wszystkim się zgadzam.
Pięknie ujales nawet najmniejsze detale.
Brawo.

tom06 Real 
Senior

Wysłany: Nie 04 Sie, 2019 20:13   

rok temu Lublin podobno tez nie chcial awansowac takze z tym co mówią inni dajmy sobie na wstrzymanie. A Tarnów nas nienawidzi, takze zrobią wszystko zeby utrzec Mrozkowi i nam nosa.

Easy_Rider 
Junior
Suzuki Intruder

Wysłany: Nie 04 Sie, 2019 20:18   

Może nienawiść to zbyt mocne określenie, ale nie za bardzo darzą nas sympatią.

Albo mamy jaja i to wygrajmy, albo zostańmy w 1 lidze. "Mierz siły na zamiary" A.Mickiewicz

Bart 
Senior
Wysłannik Galaktyki Światła

Wysłany: Nie 04 Sie, 2019 20:30   

Absolutnie nie sugerowałbym się tym, kto chce, a kto nie chce awansować. Deklaracje deklaracjami, a rzeczywistość jest płynna.
Liczenie na wyjście awaryjne w postaci braku zainteresowania awansem przez inne drużyny może okazać się zgubne. :)

Tarnów rzeczywiście wygląda obecnie na najgroźniejszego rywala, ale jeśli mamy z nimi przegrać w półfinale, czy finale, to w sumie co za różnica? Tak wiem, są baraże, ale ten temat już przerabialiśmy. ;) Jeśli mamy obawiać się zawodników z Tarnowa (z całym szacunkiem dla nich), to właściwie nie mamy po co się pchać do Ekstraligi, bo wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że przy ewentualnym awansie całej kadry nie uda się wymienić na lepszy model.

Trzeba zrobić wszystko żeby w Tarnowie zbliżyć się do okolic remisu.

Borysek ROW 
Junior na wypożyczeniu
ROW!

Wysłany: Nie 04 Sie, 2019 20:46   

Wygranie półfinału nie daje przecież awansu, a dostanie się do finału ligi. Cokolwiek planuje tarnowski klub, dla zawodników wygrana dwumeczu będzie korzystna, gdyż oznacza co najmniej dwa mecze więcej. Przecież jazda z podejściem "byle tylko nie awansować" byłaby nierozsądna, no chyba, że z góry wszyscy dostaliby zapłatę za całe play-off. ;-) A te gadanie Tarnowa cały czas śmierdzi mi małą ustawką. Chyba każdy się zgodzi, że w przypadku wygrania ligi, będzie nacisk na skorzystanie z możliwości awansu ze strony sponsorów, miasta, kibiców. :->
Ostatnio zmieniony przez Borysek ROW Nie 11 Sie, 2019 21:36, w całości zmieniany 2 razy  

Maveral 
Senior

Wysłany: Nie 04 Sie, 2019 21:21   

Te ekipy ratuje tylko bogaty wujek z walizką kasy, a takiego nie widać na horyzoncie. Tarnowa nie wpuszczą z tym stadionem, a dodatkowo spłacają poprzedni sezon. Gniezno już narzeka, że musieliby kupę kasy w stadion włożyć, żeby wymogi E-ligi spełnić i do tego jeszcze budżet zwiększyć przynajmniej dwukrotnie. Ostrów to samo co Gniezno ze stadionem i jeszcze bardziej zwiększyć budżet niż ekipa z pierwszej stolicy Polski :) Nie wierzę w tych bogatych wujów z walizkami kasy :)
Ostatnio zmieniony przez Maveral Nie 04 Sie, 2019 21:38, w całości zmieniany 1 raz  

DonKamillo 
Moderator

Wysłany: Nie 04 Sie, 2019 21:40   

Chcą, nie chcą, mam to gdzieś. Ja chce we wrześniu wyjść z finału i świętować do rana na rynku

Easy_Rider 
Junior
Suzuki Intruder

Wysłany: Nie 04 Sie, 2019 22:01   

Nie bierzemy pod uwage faktu, ze jak przegramy jakis dwumecz to Torun marynary beda chcieć zostawić w EL. Albo to wygramy albo zostajemy w 1 nice.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi